Gardena EasyCut Akumulátorové nožnice na živý plot 40/18V, P4A, (18V/1x 2,0Ah) 14733-20
Predĺžená záruka
Značka kvality - 3 roky záruky
Cena dopravy
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 30,65 EUR
- DPD: 16,97 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- Zásielkovňa: 4,00 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR Môžete mať 04.05. - 05.05.
- Zásielkovňa: 3,90 EUR Môžete mať 04.05. - 05.05.
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 24,39 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
Gardena 14733-20 – EasyCut akumulátorové nožnice na živý plot 40/18V P4A set
- Ľahké a kompaktné prevedenie: ideálne pre pohodlný strih malých a stredne veľkých živých plotov.
- Nízka hmotnosť iba 2,3 kg: jednoduchá manipulácia bez zbytočnej námahy aj pri dlhšej práci.
- 40 cm strihacia lišta: optimálna dĺžka pre presné a rýchle tvarovanie živého plotu.
- Laserom brúsené nože: čistý, silný a presný strih bez prerušenia.
- Ergonomická rukoväť ErgoTec: bezpečné a pohodlné držanie v každej pracovnej polohe.
- POWER FOR ALL 18V systém: kompatibilný akumulátor pre široké využitie v ďalších zariadeniach.
Obsah balenia
- 1x Gardena EasyCut akumulátorové nožnice na živý plot 40/18V P4A
- 1x akumulátor 18V POWER FOR ALL (2,0 Ah)
- 1x nabíjačka
Technické údaje
| Napätie akumulátora | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 2,0 Ah |
| Doba prevádzky | až 70 min |
| Dĺžka strihacej lišty | 40 cm |
| Rozstup zubov | 16 mm |
Gardena EasyCut 40/18V P4A 14733-20 sú akumulátorové nožnice na živý plot, ktoré vynikajú nízkou hmotnosťou, jednoduchým ovládaním a spoľahlivým výkonom. Sú ideálne na údržbu menších a stredne veľkých živých plotov, kde zabezpečia presný a čistý strih bez zbytočnej námahy.
Vďaka 40 cm dlhej strihacej lište a laserom brúseným nožom dosiahnete rýchly a rovnomerný výsledok. Ergonomická rukoväť ErgoTec zabezpečuje komfortné držanie v každej polohe, zatiaľ čo LED indikátor stavu batérie vám umožní mať prehľad o zostávajúcej energii.
Súčasťou balenia je 18V akumulátor POWER FOR ALL a nabíjačka, čo zaručuje okamžité použitie. Gardena EasyCut je perfektnou voľbou pre každého, kto hľadá ľahký, výkonný a flexibilný nástroj na pravidelnú údržbu záhrady.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Typ pohonu | Akumulátorové |
| Dĺžka lišty | 400 mm |
| Typ | 40 cm - 18V s aku |
| Aku | 1x Aku 2,0 Ah /kartón |
| Napätie akumulátora | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Počet akumulátorov | 1 |
Dokumenty
Podobné produkty
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
-
27,63 EURSkladom
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:
























