Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Platobné metódy

Platba dobierkou

Najobľúbenejší spôsob platby, ktorý je možné realizovať v prípade dopravy tovaru poštou alebo niektorou z prepravných služieb. Za tovar platíte až v momente preberania zásielky. U niektorých prepravcov je možné zaplatiť aj platobnou kartou. Dobierka je spoplatnená podľa veľkosti zásielky.

 

Platba kartou

Za tovar je možné zaplatiť ihneď pri objednaní a to platobnou kartou. Pokiaľ si túto platobnú metódu vyberiete, tak budete priamo z košíka presmerovaný do bezpečného bankového rozhrania, v ktorom zadáte detaily Vašej platobnej karty. Tento postup je úplne bezpečný, jeho dodávateľom pre nás je banka UNICREDIT Bank a jedná sa o vôbec najbezpečnejší spôsob online platby.

 

Platba prevodom na účet

Pokiaľ sa rozhodnete finančné prostriedky previesť z Vášho bankového účtu na náš, potom Vám po odoslaní objednávky zobrazíme číslo účtu a variabilný symbol, pod ktorým odošlete platbu. Informácie Vám pošleme tiež do emailu. Objednávka bude vybavená ihneď po prijatí platby na náš účet.

Nech už si vyberiete akýkoľvek spôsob platby, vždy Vám garantujeme poctivý prístup a bezpečnosť celého procesu. S osobnými informáciami nakladáme podľa platných zákonov. Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 548 678.

© 2013 - 2024 OKmarket.sk