GÜDE HS 18-0 Akumulátorové nožnice na živé ploty 58597
Zľava 33%
37,39 EUR
vrát. DPH
56,07 EUR
SKLADOM 2 ks
Cena dopravy
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 31,71 EUR
- DPD: 18,03 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- Zásielkovňa: 4,00 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR Môžete mať 04.05. - 05.05.
- Zásielkovňa: 3,90 EUR Môžete mať 04.05. - 05.05.
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 25,45 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
GÜDE HS 18-0 Akumulátorové nožnice na živý plot


Akumulátorové nožnice na živý plot GÜDE HS 18-0 z radu 18V E3 sú výkonným pomocníkom pre údržbu živých plotov a okrasných kríkov. Vďaka bezdrôtovej prevádzke ponúkajú maximálnu flexibilitu a pohodlie pri práci v záhrade.
Nožnice sú vybavené laserom rezanými, protibežnými nožmi s diamantovým brúsením, ktoré zabezpečujú presný a čistý rez. Otočná rukoväť o 180° umožňuje pohodlnú prácu v rôznych polohách.
Bezpečný chod zabezpečuje obojručný bezpečnostný spínač a rýchle zastavenie noža. Kvalitná kovová prevodovka, ochrana proti nárazu a ochrana rúk zvyšujú životnosť a bezpečnosť zariadenia.
Nožnice sú dodávané bez batérie a nabíjačky a sú kompatibilné so všetkými batériami radu 18V E3.
Vybavenie:
- Laserom rezané, diamantovo brúsené nože
- Protibežné čepele pre efektívne strihanie
- Otočná rukoväť o 180°
- Obojručný bezpečnostný spínač
- Rýchle zastavenie noža
- Kvalitná kovová prevodovka
- Ochrana proti nárazu
- Ochrana rúk
- Mäkká ergonomická rukoväť
- Chránič lišty pre bezpečné uloženie
Technické údaje
| Napájacie napätie | 18 V |
|---|---|
| Dĺžka rezu | 510 mm |
| Dĺžka lišty | 570 mm |
| Hrúbka rezu | 15 mm |
| Počet zdvihov noža | 1300 min-1 |
| Rýchle zastavenie noža | Áno |
| Otočná rukoväť | 5× |
| Hladina hluku LWA | 94 dB |
| Dĺžka | 950 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 185 mm |
| Rozmery balenia (d × š × v) | 975 × 215 × 200 mm |
| Čistá hmotnosť | 2,2 kg |
| Hrubá hmotnosť | 3,2 kg |
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Typ pohonu | Akumulátorové |
| Dĺžka lišty | 510 mm |
| Napätie akumulátora | 18 V |
Dokumenty
Podobné produkty
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:



















