Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
ALVEUS FIX-SET úchytky na čelný výsuv k sorteru pre Albio 40 1090340
ALVEUS FIX-SET úchytky na čelný výsuv k sorteru pre Albio 40 1090340 ALVEUS FIX-SET úchytky na čelný výsuv k sorteru pre Albio 40 1090340 ALVEUS FIX-SET úchytky na čelný výsuv k sorteru pre Albio 40 1090340

ALVEUS FIX-SET úchytky na čelný výsuv k sorteru pre Albio 40 1090340

ALVEUS FIX-SET úchytky na čelný výsuv k sorteru pre Albio 40 1090340 - K sorteru ALBI 40 Systémy triedenia odpadu sú navrhnuté tak, aby bolo možné, čo najvhodnejšie odstránenie kuchynského odpa... Zobraziť celý popis »


Výrobca: ALVEUS
Model: 1090340

Popis

ALVEUS FIX-SET úchytky na čelný výsuv k sorteru pre Albio 40 1090340

- K sorteru ALBI 40

Systémy triedenia odpadu sú navrhnuté tak, aby bolo možné, čo najvhodnejšie odstránenie kuchynského odpadu z pracovnej plochy. Na rozdiel od zmiešaných košov, tieto systémy umožňujú samostatné triedenie rôznych druhov biologických a iných odpadov. Vzhľadom na rôzne veľkosti a kapacity sa hodí do každej domácnosti.

- Kovové prevedenie a stabilná konštrukcia s kapacitou až 32 litrov odpadu.
- Systémy možno upevniť na dno alebo na stenu skrinky.
- Systémy sú navrhnuté tak, aby sa zabránilo úniku nepríjemných zápachov.
- Kontajnery sú vyrobené z materiálov šetrných k životnému prostrediu - polyméru, ktorý sa ľahko čistí a je recyklovateľný.
- Vstavaná úchytka umožňuje ľahkú manipuláciu a stabilné zasunutie odpadkové vrecia.

Viac o značke Alveus
Výrobky značky Alveus (granitové drezy Elleci, kuchynské digestory Alveus, drezové batérie Alveus, sortery a ďalšie) sú určené pre moderné kuchyne. V dnešných interiéroch je rozmedzie medzi kuchyňou a obývacím priestorom skoro nepatrné, hoci sa minimalistické kultivované dizajnové riešenie začali získavať na popularite.

Granitové drezy Alveus dokonale zodpovedajú najnovším nápadom v oblasti nábytku a architektonickému riešeniu. Granitové drezy Alveus sú vyrobené z najkvalitnejších modernej materiálov, čo zaručuje jednoduchú údržbu a sú šetrné k životnému prostrediu. Moderné kuchyne sú flexibilné, dobre navrhujú a stále viac oslobodené od tradičného rozdelenia na priestory na varenie, prípravu a umývanie. S najmodernejšími drezy, značky kuchynských nerezových drezov Alveus propagujúcimi inovačné a funkčné riešenie kuchyne, presahujú limity tzv mokré zóny kuchyne.

Pevnosť
Kompozitné granitové drezy Alveus sú odolné proti nárazu a vysokým teplotám.
Granitové drezy Alveus sú vyrobené z kompozitného materiálu ALGRANIT obsahujúceho viac ako 70 % častíc žuly spojených dohromady vysoko kvalitným živicovým polymérom, aby bolo dosiahnuté vysokej pevnosti a odolnosti proti teplotám až do 280 °C. Granitové drezy Alveus sa môžu pochváliť vynikajúcou odolnosťou proti poškriabaniu a nárazu, zatiaľ čo ich uhladený povrch zaisťuje jednoduchosť údržby čistoty; od špiny , škvŕn a vodného kameňa. Zvýšená pevnosť materiálu a údržba čistoty podľa inštrukcií zaručuje týmto granitovým drezom Alveus dlhodobú životnosť.

Užitočnosť
Vaničky granitových drezov Alveus môžu byť až o 4 centimetre hlbšie, než u iných výrobcov. Kapacita granitového drezu Alveus je takto zväčšená až o niekoľko litrov, čo značne uľahčuje umývanie objemných kusov a veľkého množstva riadu. Granitové drezy Alveus sa používajú so 70 a 114 mm otvory na sifón (podľa modelu ), čo umožňuje rýchle odpúšťanie veľkého množstva vody.

Údržba a starostlivosť
Granitové drezy Alveus sú jednoduché na údržbu a čistenie, vďaka tomu, že sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality. Väčšina škvŕn a špiny môže byť odstránená pomôcť jemných neobrušujících tekutých čistiacich prostriedkov alebo prípravkov na báze amoniaku. Trvanlivejšie škvrny môžu byť odstránené bieliacimi (zriedenými na 50 % vodou) alebo jemným leštidlom, zatiaľ čo usadeniny vodného kameňa 9 % kyselinou octovou.
Nepoužívajte čistiace prostriedky obsahujúce chlór (chlórnan sodný) alebo kyselinu sodnú. Kompozitné materiály nevystavujte pôsobeniu agresívnych chemických prípravkov (odstraňovače laku, čistič rúry, koncentrované kyseliny, lúh a pod) môžu zničiť povrch drezu. Ak by došlo ku kontaktu, rýchlo opláchnite povrch vodou. Krájajte na krájací doske a nie priamo na povrchu drezu!

ilustračné foto

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk