INTEX PRISM FRAME Okrúhly bazén 305 × 76 cm s kartušovou filtráciou 220-240V 26702ND
Zľava 39%
109,90 EUR
vrát. DPH
178,73 EUR
SKLADOM > 10 ks
Cena dopravy
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 20,15 EUR
- DHL DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 47,61 EUR
- DPD: 26,51 EUR
- GLS DE: 43,48 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS PL: 5,11 EUR
- DPD PL: 5,11 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS: 21,53 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS: 11,28 EUR
- GLS DE: 11,67 EUR
- SPS: 3,90 EUR Môžete mať 18.05. - 19.05.
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
INTEX PRISM FRAME Okrúhly bazén 305x76cm s kartušovou filtráciou 26702ND
INTEX Prism Frame Premium 305x76cm je praktický nadzemný bazén s pevnou oceľovou konštrukciou a kartušovou filtráciou, ideálny na letné osvieženie v záhrade. Tento okrúhly bazénový set ponúka výborný pomer ceny a výkonu, jednoduchú montáž a odolný 3-vrstvový materiál SuperTough™ PVC, ktorý pomáha chrániť bazénový plášť proti bežnému opotrebovaniu.
Hlavné výhody
- Okrúhly nadzemný bazén 305x76cm vhodný do menších aj stredne veľkých záhrad
- Súčasťou balenia je kartušová filtrácia pre čistejšiu vodu
- Pevný rám z galvanizovanej ocele pre vyššiu stabilitu
- Odolný 3-vrstvový bazénový plášť SuperTough™ PVC
- Jednoduchá a rýchla montáž približne za 30 minút
- Moderný jednoduchý dizajn vo svetlosivej farbe
Technické parametre
| Tvar | Okrúhly |
| Farba | Svetlosivá |
| Materiál | SuperTough™ PVC / oceľ |
| Rozmery | 305 x 76 x 305cm |
| Kapacita vody | 4485l |
| Filtrácia | Kartušová filtrácia 220-240V (1 250 l) |
| Doba zostavenia | 30 minút |
Obsah balenia
- Bazén INTEX Prism Frame Premium 305x76cm
- Kartušová filtrácia
Rodinný bazén na každodenné letné osvieženie
INTEX Prism Frame Premium 26702ND je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitný záhradný bazén s jednoduchou inštaláciou, stabilnou konštrukciou a príjemným dizajnom. Vďaka kompaktným rozmerom sa jednoducho zmestí do záhrady a poskytne deťom aj dospelým pohodlné miesto na zábavu, relax a osvieženie počas celej letnej sezóny.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Výška bazéna | 0,76 m |
| Bazén | s kartušovou filtráciou |
| Tvar bazénu | Kruh |
| Rozmer bazéna | 3,05 m |
| Farba | sivá |
| Zdroj napájania | 220-240 V |
Dokumenty
Podobné produkty
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:

























