Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
CONCEPT Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN VP4115
CONCEPT Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN VP4115 CONCEPT Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN VP4115 CONCEPT Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN VP4115 CONCEPT Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN VP4115 CONCEPT Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN VP4115

CONCEPT Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN VP4115

CONCEPT Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN VP4115 vždy pripravený Až 30 minút si môžete užívať vysávanie bez kompromisov. Tak dlho vydrží kvalitný LI-ON batérie na jedno nabitie. J... Zobraziť celý popis »


Model: vp4115

Popis

CONCEPT Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN VP4115

vždy pripravený
Až 30 minút si môžete užívať vysávanie bez kompromisov. Tak dlho vydrží kvalitný LI-ON batérie na jedno nabitie. Jej najväčšou výhodou je, že pri úplnom vybití trvá doba nabíjania iba 3 hodiny. Dokonalý prehľad o stave batérie získate vďaka svietiace kontrolke: budete vedieť, kedy je vysávač pripravený na 100% výkonu.

Bez návštevy servisu
Kvalitná Li-Ion batéria je tak inteligentný, že ju môžete nabíjať kedykoľvek a nemusíte čakať do jej úplného vybitia. Nemá totiž tzv. Pamäťový efekt, takže sa týmto zaobchádzaním neničia, dokonca jej tak predĺžite životnosť. Batériu môžete nabíjať samostatne v stojane bez tela spotrebiča, rovnako jednoducho ako mobilný telefón. A ako čerešnička na torte je jej samotná výmena. Nemusíte tráviť čas návštevou servisu a v pohodlí domova si ju vymeníte sami.

Povedzte zbohom krátkym káblom
Už Vás tiež nebaví kvôli každému smietke chodiť do komory pre starý, veľký, ťažký vysávač? Tento problém vyrieši cyklónový vysávač 2 v 1 - model VP4115. Užite si rýchle a komfortné vysávanie bez kábla. Už sa nebudete musieť namáhať s prepájaním kábla do inej zásuvky v každej miestnosti - Vy už totiž žiaden kábel ani zástrčku nepotrebujete. Pohodlné vysávanie celého bytu, domu, dlhých chodieb a schodov atď. Sa stane skutočnosťou.

Lopatku už hľadať nebudete
Šetrite svoj čas vďaka všestrannosti vysávača. VP4115 je vybavený odnímateľnou jednotkou pre ručné vysávanie. Naviac ušetríte aj veľa peňazí, pretože si už nebudete musieť kupovať ďalšie spotrebiče alebo prístroje. Ručný vysávač určite oceníte pri vysávaní pod kuchynskou linkou, pri rýchlom upratovaní po deťoch, ak potrebujete vysať klávesnicu počítača, kufor auta alebo napríklad piliny po škrečkovi.

Pod lampou už nie je najväčšia tma
Prajete si mať dokonale upratané aj na najtemnejších miestach Vášho domova? Tyčový vysávač je vybavený LED svetlom priamo na tele ručné jednotky. Krásne Vám posvieti na miesta pod nábytkom, takže aj tam budete mať perfektne čisto.

Stačí si len vybrať
Vysávač VP4115 je vybavený elektrickým rotačným kefou na ešte účinnejšie vysávanie. Pre upratovanie čalúnených poťahov alebo úzkych priestorov môžete použiť výsuvnú hubicu na ručnom vysávači. Výkon vysávača regulujete jediným tlačidlom.

Jednoduchá údržba
Aj pri údržbe sme mysleli na Vaše pohodlie. Ručné jednotka vysávača je ľahko rozoberateľná a jednoducho ju vyčistíte. Pre ľahké uskladnenie je vysávač vybavený sklopným držadlom, takže Vám nezaberie takmer žiadne miesto.A

Rodina Perfect Clean
Nie nadarmo sa hovorí: čistota pol zdravia. Preto sme v Conceptu pripravili celý rad pomocníkov na upratovanie. Stačí si len vybrať, ktorý Vám bude vyhovovať a padne Vám do ruky. Už máte svojho favorita?

Technické parametre:
- Typ batérie: Li-Ion
- Kapacita batérie: 2000 mAh
- Napätie: 18 V DC
- Doba prevádzky: 18 - 30 min.
- Doba nabíjania: cca 3 hodiny
- Rotačná kefa
- Sklopné držadlo pre pohodlnejšie uskladnenie
- Príkon: 120 W
- Sací výkon: 3,5 kPa

Príslušenstvo:
- Nabíjačka
- Stojan na nabíjanie batérie
- Hubica na čalúnenie s kefkou (vstavaná)

ilustračné foto

Dokumenty

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk