Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
FIELDMANN FDB 9002 Sada nástavcov k FDB 2005-E 50001554
FIELDMANN FDB 9002 Sada nástavcov k FDB 2005-E 50001554 FIELDMANN FDB 9002 Sada nástavcov k FDB 2005-E 50001554

FIELDMANN FDB 9002 Sada nástavcov k FDB 2005-E 50001554

FIELDMANN FDB 9002 Sada nástavcov k FDB 2005-E 50001554 Sada obsahuje: - 40 ks príslušenstva - Pieskový papier - Špachtľovať nože - Pílové listy (drevo, kov) - Diamantové nože (keramika, atď.) ... Zobraziť celý popis »


Výrobca: FIELDMANN
Model: 50001554

Popis

FIELDMANN FDB 9002 Sada nástavcov k FDB 2005-E 50001554

Sada obsahuje:
- 40 ks príslušenstva
- Pieskový papier
- Špachtľovať nože
- Pílové listy (drevo, kov)
- Diamantové nože (keramika, atď.)

Štyridsiatich dielna sada nástavcov k oscilačná brúske FDB 2005-E, ktorá sa skladá z nástavce na brúsenie, leštiace podložky, pílových kotúčov okrúhleho tvaru, pílových listov pre výrezy otvorov do dosiek alebo sadrokartónu, nožov špachtlovitého tvaru pre odrezávanie starých kobercov alebo linolea z podlahy, diamantové nástavce na vyrezávanie dlaždíc a obkladačiek aj brúsenie stvrdnutej lepiace hmoty. Nástavce sú kompatibilné oscilačnou brúskami iných značiek.

Elektrické náradie | pre dom a dielňu
Bez poriadneho náradia sa nezaobíde žiadna domácnosť, nieto dielňa alebo garáž. Nechajte sa inšpirovať ponukou značky Fieldmann a kúpte si okrem základnej výbavy aj ďalšie praktické nástroje, ktoré pri svojej práci dobre využijete.

O značke Fieldmann / Produkty vyrábané srdcom
Fieldmann - značka náradie pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradie hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť o záhradu starať.

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.

Hoci to podľa názvu nevyzerá, jedná sa o rýdzo českú značku. FIELDMANN je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za výrobky Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovanie portfólia kvalitných výrobkov.

Obchodné aj technickí špecialisti najmä na základe svojich skúseností, ktoré pozbierali u renomovaných firiem v oblasti záhradnej a hobby techniky, vyberajú tie najlepšie čínske výrobné závody, ktoré produkujú výrobky aj ďalších na trhu už etablovaných značiek.

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúca súčasné trendy a ktoré maximálne ctí všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk