Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
FIELDMANN FDU 9003 Náhradný HEPA filter 50001565
FIELDMANN FDU 9003 Náhradný HEPA filter 50001565

FIELDMANN FDU 9003 Náhradný HEPA filter 50001565

FIELDMANN FDU 9003 Náhradný HEPA filter 50001565 Náhradný HEPA filter do vysávača FIELDMANN FDU 2002-E a FDU 2006-E vysávače Upratovanie kachlí a krbu umožní špeciálne konštruované vysávače vyb... Zobraziť celý popis »


Výrobca: FIELDMANN
Model: 50001565

Popis

FIELDMANN FDU 9003 Náhradný HEPA filter 50001565

Náhradný HEPA filter do vysávača FIELDMANN FDU 2002-E a FDU 2006-E

vysávače
Upratovanie kachlí a krbu umožní špeciálne konštruované vysávače vybavené kovovými nádobami na zber odpadu (16 alebo 20 l), kovovými hadicami a výkonnými HEPA filtrami, ktoré dovoľujú sanie popola do 40 ° C. S ich pomocou zostanú kachle, krb a ich okolie vždy perfektne čisté.

V domácnosti je ale občas treba povysávať aj tekutiny. Riešením je vysávač, ktorý vie kombinovať mokré i suché vysávanie. Je vybavený filtrom z pevnej bavlny a veľkú nerezovou nádobou o objeme 40 l. K jeho prednostiam patrí aj zabudovaná zásuvka na pripojenie ďalšieho elektrického zariadenia.

K výhodám vysávačov Fieldmann patrí aj otočné kefky, predlžovacie trubice a dlhé prívodné káble (až 6 m) pre ľahkú manipuláciu a deklarovaná úroveň hlučnosti 80 dB. Značka Fieldmann ponúka kombinovanej vysávača na popol a suché vysávanie alebo na mokré a suché vysávanie.

O značke Fieldmann / Produkty vyrábané srdcom
Fieldmann - značka náradie pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradie hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť o záhradu starať.

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.

Hoci to podľa názvu nevyzerá, jedná sa o rýdzo českú značku. FIELDMANN je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za výrobky Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovanie portfólia kvalitných výrobkov.

Obchodné aj technickí špecialisti najmä na základe svojich skúseností, ktoré pozbierali u renomovaných firiem v oblasti záhradnej a hobby techniky, vyberajú tie najlepšie čínske výrobné závody, ktoré produkujú výrobky aj ďalších na trhu už etablovaných značiek.

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúca súčasné trendy a ktoré maximálne ctí všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk