FIELDMANN FPL 4002 Hliníková skladacia lopatka 50000526
FIELDMANN FPL 4002 Hliníková skladacia lopatka 50000526 FIELDMANN FPL 4002 Hliníková skladacia lopatka 50000526

FIELDMANN FPL 4002 Hliníková skladacia lopatka 50000526

teleskopická lopatka Hliníková lopata s elokovaným povrchom Ergonomické držadlo pre ľahšiu manipuláciu Maximálna odporučená váha 15 kg bezpečnostné zámky Rozmer: 21 x 28 cm Zložený rozmer: 66 cm ... Zobraziť celý popis »


Výrobca: FIELDMANN
Model: 50000526

Popis

teleskopická lopatka
Hliníková lopata s elokovaným povrchom
Ergonomické držadlo pre ľahšiu manipuláciu
Maximálna odporučená váha 15 kg
bezpečnostné zámky
Rozmer: 21 x 28 cm
Zložený rozmer: 66 cm
Hmotnosť: 0,6 kg

Teleskopická hliníková lopatka by nemala chýbať v žiadnom automobile najmä počas zimných mesiacov. Vhľadom k jej skladnosti v zloženom stave sa zmestí do batožinového priestoru aj toho najmenšieho vozidla. Vyniká svojim ergonomickým tvarom a vyváženosťou v rozloženom stave, že každá hromada snehu na voľnom parkovacom mieste je razom premiestnená inam. Samozrejme lopatku možno využiť aj k odhodu iného materiálu.

O značke Fieldmann / Produkty vyrábané srdcom
Fieldmann - značka náradie pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradie hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť o záhradu starať.

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.

Hoci to podľa názvu nevyzerá, jedná sa o rýdzo českú značku. FIELDMANN je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za výrobky Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovanie portfólia kvalitných výrobkov.

Obchodné aj technickí špecialisti najmä na základe svojich skúseností, ktoré pozbierali u renomovaných firiem v oblasti záhradnej a hobby techniky, vyberajú tie najlepšie čínske výrobné závody, ktoré produkujú výrobky aj ďalších na trhu už etablovaných značiek.

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúca súčasné trendy a ktoré maximálne ctí všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2023 OKmarket.sk