Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
GELCO Eterno sprchovací kút štvrťkruhový 80, sklo STRIP GE6580
GELCO Eterno sprchovací kút štvrťkruhový 80, sklo STRIP GE6580 GELCO Eterno sprchovací kút štvrťkruhový 80, sklo STRIP GE6580 GELCO Eterno sprchovací kút štvrťkruhový 80, sklo STRIP GE6580 GELCO Eterno sprchovací kút štvrťkruhový 80, sklo STRIP GE6580

GELCO Eterno sprchovací kút štvrťkruhový 80, sklo STRIP GE6580

GELCO Eterno sprchovací kút štvrťkruhový 80, sklo STRIP GE6580 Typ: Štvrťkruhová zástena 80 - Dvere dvojdielne posuvné - Biele profily a biele madlo - Horná zdvojená ložiská pre ľahký a bezprobl... Zobraziť celý popis »


Model: GE6580

Popis

GELCO Eterno sprchovací kút štvrťkruhový 80, sklo STRIP GE6580

Typ: Štvrťkruhová zástena 80
- Dvere dvojdielne posuvné
- Biele profily a biele madlo
- Horná zdvojená ložiská pre ľahký a bezproblémový chod dverí
- Spodná odklopný systém pre občasnú údržbu miest inak ťažko prístupných
- Vodotesnosť zaručujú magnetické a ďalšie tesnenie

- Rádius: 550 mm
- Montážne rozmery: 785-805 mm
- Vstup: 450 mm
- Výška: 1900 mm

Doporučené sprchové vaničky: VIVA, BETA, Yva.

Najžiadanejšie modely a rozmery predstavuje nová ekonomická rada sprchových kútov Eterno. U týchto výrobkov sme sa zamerali na funkčnosť, odolnosť a jednoduchú údržbu. Jedná sa o sprchové kúty za rozumnú cenu a pritom nestráca nie svojej spoľahlivosti. V ponuke Gelco sprchových kútov je to nová voľba profilového prevedenie v bielej farbe. Samozrejmosťou sú zladené detaily ako je biele lakované madlo, biele magnetické tesnenie, biele kryty posuvných modulov alebo biely pivotové pánt.
U tejto rad máte možnosť výberu z dvoch sklenených výplní STRIP - číre sklo s bielym potlačou v stredovej časti alebo BRICK - dekorovať, nepriehľadné sklo. U výrobkov Eterno sú použité bezpečnostné sklá o sile 6 mm (sila skiel bočných stien 5 mm) a výška všetkých kútov je 1900 mm. Rámové zásteny sú veľmi odolné a spoľahlivé ako pri bežnom používaní, tak aj záťažových objektoch ako sú ubytovacie zariadenia, nemocnice, športové areály, výrobné závody a podobne.

ÚDRŽBA
Každá voda v domácnosti obsahuje množstvo rozpustných látok-soľou. Ak sklo nie je ošetrené krátkodobú alebo trvalú úpravou, dochádza po veľmi krátkej dobe k chemickému nadviazanie minerálov vody a nečistôt vzniknutých pri sprchovaní, ktoré zostávajú na skle. Sklo časom týmito vplyvmi šedne "slepne" a jeho údržba je potom veľmi obtiažna. Keď mu sa chcete týmto problémom vyhnúť, používajte špeciálnu sadu čističov PRO COMFORT a TOP COMFORT.

PRO COMFORT - ČISTIČ
Účinne odstraňuje všetky nečistoty, zvyšky mydla a vodný kameň. Používa sa na sklenenej výplne sprchovacieho kúta. Ako? Pomocou rozprašovača nanesiete na znečistenú plochu, vlhkou handričkou rozotrite a opláchnete čistou vodou. U silne znečistených plôch necháte pred spláchnutím niekoľko minút pôsobiť.

TOP COMFORT - OCHRANNÁ VRSTVA
Prípravok na regeneráciu sklenených výplní, ktorý na povrchu vytvára ochrannú vrstvu. Má hydrofóbne účinky, zamedzuje teda zachytávaniu vody na sklách sprchového kúta a tým zabraňuje tvorbe vodného kameňa. Ako
vykonať regeneráciu? Je to veľmi jednoduché a rýchle. Regeneráciu vykonávajte 1x mesačne pri bežnom používaní, inak podľa vlastného uváženia. Na už očistená skla prípravkom PRO COMFORT nanesiete pomocou suchého mäkkej handričky alebo špongie ochrannú vrstvu TOP COMFORT. Rozotrite rovnomerne na ošetrovanú plochu a necháte asi 10 minút pôsobiť. Potom vyleštíte do sucha alebo opláchnete čistou vodou a utrite gumovú stěrkou.Tento proces je vhodné vykonať aspoň 2 × za sebou.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk