Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
SILFRA uzatvárateľná výpust pre umývadlá s prepadom aj bez, click-clack WA43451
SILFRA uzatvárateľná výpust pre umývadlá s prepadom aj bez, click-clack WA43451 SILFRA uzatvárateľná výpust pre umývadlá s prepadom aj bez, click-clack WA43451

SILFRA uzatvárateľná výpust pre umývadlá s prepadom aj bez, click-clack WA43451

Uzatvárateľná guľatá výpust pre umývadlá s prepadom aj bez, click-clack, V 1-90mm, chróm Výška: 1 - 90 mm Výbava: zátka click-clack Veľkosť závitu: 1 "1/4 Dĺžka: 190 mm Up & Down výpust môže by... Zobraziť celý popis »


Výrobca: SILFRA
Model: WA43451

Popis

Uzatvárateľná guľatá výpust pre umývadlá s prepadom aj bez, click-clack, V 1-90mm, chróm

Výška: 1 - 90 mm
Výbava: zátka click-clack
Veľkosť závitu: 1 "1/4
Dĺžka: 190 mm

Up & Down výpust môže byť použitá pre všetky hrúbky umývadiel, pretože ju možno jednoducho skrátiť pílkou na požadovanú výšku. Výpust môže byť použitá pre umývadlá s prepadom aj bez, pre variant s prepadom je potreba v tele výpuste vyvŕtať predznačené otvory. Vďaka použitému materiálu (špeciálne vyvinutý pevný plast) má výpust veľmi priaznivú cenu aj bez zníženia kvalitatívnych požadavků.Jedná sa o moderné variantu výpustí do umývadiel. Už nemusíte premýšľať kam odložiť gumovú zátku, nebude Vám prekážať retiazka, ani Vás nebude otravovať nepohodlné ovládanie zátky pomocou tiahla u batérie. Systém je ovládaný obyčajným stlačením zátky.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk