Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
IDEAL Standard PLAYA klozet kombinovaný stacionárne J501701
IDEAL Standard PLAYA klozet kombinovaný stacionárne J501701 IDEAL Standard PLAYA klozet kombinovaný stacionárne J501701 IDEAL Standard PLAYA klozet kombinovaný stacionárne J501701 IDEAL Standard PLAYA klozet kombinovaný stacionárne J501701 IDEAL Standard PLAYA klozet kombinovaný stacionárne J501701 IDEAL Standard PLAYA klozet kombinovaný stacionárne J501701

IDEAL Standard PLAYA klozet kombinovaný stacionárne J501701

IDEAL Standard PLAYA klozet kombinovaný stacionárne J501701 Iba misa. Materiál: keramika Odpad: vodorovný Splachovanie: hlboké Horizontálne hĺbka: 66 cm Šírka: 36 cm Výška: 40 cm Prevedenie: bie... Zobraziť celý popis »


Model: J501701

Popis

IDEAL Standard PLAYA klozet kombinovaný stacionárne J501701

Iba misa.
Materiál: keramika
Odpad: vodorovný
Splachovanie: hlboké
Horizontálne hĺbka: 66 cm
Šírka: 36 cm
Výška: 40 cm
Prevedenie: biela

-obsahujúce Klozet J501701
Playa kombinovaný klozet s hlbokým splachovaním zo spekaného keramického črepu (Sklenený porcelán) vrátane upevňovacej sady (TT0257919). Odtok vodorovný. Glazované pod kruhom. Pre kombináciu s nádržou 6 litrov J4922 alebo J4921.
Vhodná sedátka: J4929, J4930 Soft-close

PLAYA
Kolekcia Playa obsahuje 7 rôznych prevedení umývadiel vrátane zápustnej a polozápustného, ??vhodných pre kombináciu s polostĺpom alebo stĺpom a tiež 2 možnosti WC a bidetov (závesné i stacionárne prevedenie). Všetky keramické výrobky sú k dispozícii s povrchovou úpravou IdealPlus a samozrejme s časovo neobmedzenou zárukou.
Štýl kolekcie Ideal Standard PLAYA, vyznačujúci sa svieži jednoduchosťou a súdobým prevedením, otvára vo Vašej kúpeľni priestor pre vyjadrenie vlastného charakteristického vkusu. Série PLAYA vychádza z dielní dizajnového štúdia Artefakt, jedného z najuznávanejších európskych dizajnérskych tímov, a predstavuje dokonalú vyváženosť tvaru a funkcie. Hodnota tejto kúpeľňové série tkvie aj v jej praktickosti a rafinované štýlovosti - máte vďaka nej príležitosť zaobstarať si presne takú novú kúpeľňu, akú si zaslúžite.
Rad PLAYA vyniká jednoduchosťou, ktorá umožňuje prejaviť zmysel pre štýl a vlastné vyjadrenie každého zákazníka. V dizajne sa snúbi zaoblené rohy a jemne vedené línie - skrátka moderné elegancia tvarov, ktoré nie je na súčasnom trhu nikdy dosť. Celé poňatie tejto ucelenej rady vychádza zo základnej produktovej filozofie prestížnej nemeckej značky Ideal Standard - a síce presvedčenie, že kreativita je hnacou silou kúpeľňového dizajnu. Cieľom bolo stvoriť obytný priestor založený na inovatívnych riešeniach v tradične vysokej kvalite.
Výrobky zo série PLAYA sú k dispozícii s hydrofóbnou úpravou Ideal Plus. Je to povrchová úprava, ktorá bráni tomu, aby kvapôčky vody (a nečistoty, ktoré obsahujú) priľnuli ku keramickým povrchom. Čistenie je jednoduchšie a rýchlejšie; nie je nutné pri ňom používať agresívne chemické čistiace prostriedky, ktoré môžu ohroziť zdravie alebo životné prostredie.
Výrobky z dielne spoločnosti Ideal Standard udivujú už po mnoho desaťročí zákazníkov na celom svete nezabudnuteľným spojením špičkového dizajnu s prvotriednou kvalitou materiálov i dielenského spracovania. Luxus, kvalita, komfort - to je základná Trojhviezdie hodnôt, vďaka ktorým sa výrobky Ideal Standard stávajú voľbou číslo jedna v súkromnej i komerčnej sfére, o čom okrem iného svedčí aj stále sa rozrastajúcej zoznam kladných referencií, zahrňujúce napr. Siete aj tých nejexlkluzivnějších hotelových zariadení . Široké produktové porfólio Ideal Standard zahŕňa popri špičkových akrylátových vaní (vrátane vírivých) tiež keramické a akrylátové sprchové vaničky, sprchové kúty, bohatú ponuku sanitárnej keramiky a konečne aj interiérové ??armatúry. Do Vašej kúpeľne len to najlepšie ...

ILISTRAČNÍ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk