Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
INTEDOOR kúpeľňové zrkadlo s osvetlením MHL80
INTEDOOR kúpeľňové zrkadlo s osvetlením MHL80 INTEDOOR kúpeľňové zrkadlo s osvetlením MHL80 INTEDOOR kúpeľňové zrkadlo s osvetlením MHL80 INTEDOOR kúpeľňové zrkadlo s osvetlením MHL80

INTEDOOR kúpeľňové zrkadlo s osvetlením MHL80

INTEDOOR kúpeľňové zrkadlo s osvetlením MHL80 Kúpeľňové zrkadlo šírky 80 x 70cm, žiarivky 2 x 13W, kolískový vypínač, vykurovacia fólia. IP44. Zrkadlo hrúbky 5mm. Zadný kovový kryt s elektro... Zobraziť celý popis »


Model: MHL80

Popis

INTEDOOR kúpeľňové zrkadlo s osvetlením MHL80

Kúpeľňové zrkadlo šírky 80 x 70cm, žiarivky 2 x 13W, kolískový vypínač, vykurovacia fólia. IP44.
Zrkadlo hrúbky 5mm. Zadný kovový kryt s elektrovýzbroje.

šírka: 80 cm
hĺbka: 4 cm
výška: 70 cm

ARKADA
Séria Arkada je novinkou v dizajne i úžitkových hodnotách kúpeľňového nábytku INTEDOOR. Ponúka kúpeľňové skrinky v rozmeroch 65 až 130 cm s keramickými umývadlami značky CeraStyle vrátane doplnkových skriniek. Zásuvky osadené plnovýsuvmi s nosnosťou 40 kg. Otváravé dvierka vysokých a stredných skriniek, ako aj zrkadiel majú tlakové dovieranie, koše na bielizeň sú vyberacie. Nábytok sa vyrába v závesnom prevedení. Design zásuviek je chránený priemyslovým vzorom.

INTEDOOR
INTEDOOR je jedným z najvýznamnejších výrobcov kúpeľňového nábytku v Českej republike. Spoločnosť je vybavená modernými technológiami a dlhoročnými skúsenosťami.
U výrobkov je využívaný predovšetkým vlastný design a vlastné konštrukčné riešenia. Niektoré výrobky má spoločnosť chránené ako priemyselné vzory v mnohých krajinách Európskej únie.
Spoločnosť INTEDOOR má obchodných partnerov v rámci svojich exportných aktivít medzi európskymi reťazcami aj veľkoobchody.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk