Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KOLO Next krídlové dvere do niky s madlom 100 cm, dvere otvárané von, ľavé HDRF10222R03L
KOLO Next krídlové dvere do niky s madlom 100 cm, dvere otvárané von, ľavé HDRF10222R03L KOLO Next krídlové dvere do niky s madlom 100 cm, dvere otvárané von, ľavé HDRF10222R03L KOLO Next krídlové dvere do niky s madlom 100 cm, dvere otvárané von, ľavé HDRF10222R03L KOLO Next krídlové dvere do niky s madlom 100 cm, dvere otvárané von, ľavé HDRF10222R03L KOLO Next krídlové dvere do niky s madlom 100 cm, dvere otvárané von, ľavé HDRF10222R03L

KOLO Next krídlové dvere do niky s madlom 100 cm, dvere otvárané von, ľavé HDRF10222R03L

KOLO Next krídlové dvere do niky s madlom 100 cm, dvere otvárané von, ľavé HDRF10222R03L Prevedenie: ľavé (L) - závesy dverí vľavo Rozmerové možnosti: 982 - 1000 mm Šírka vstupu: 712 mm Výška: 1... Zobraziť celý popis »


Výrobca: KOLO
Model: HDRF10222R03L

Popis

KOLO Next krídlové dvere do niky s madlom 100 cm, dvere otvárané von, ľavé HDRF10222R03L

Prevedenie: ľavé (L) - závesy dverí vľavo
Rozmerové možnosti: 982 - 1000 mm
Šírka vstupu: 712 mm
Výška: 1950 mm
Výplň: číre bezpečnostné sklo
Povrchová úprava: REFLEX
Hrúbka skla: pevn prvok / stena 8 mm, dvere 6 mm
Farba profilu: chróm / strieborná lesklá

Súčasťou dodávky stierka na sklo (zahrnutá v cene výrobku) + madlo na uterák

Prednosti sprchovacích kútov KOLO Next
- Sprchové kúty štandardne dodávané s povrchom Reflex KOLO
- Chrómové závesy s funkciou zdvíhania dverí
- Vonkajšie madlo: podobný tvar ako závesy
- Vnútorná úprava záves: šedá podložka pod závesom a chrómové krytky skrutiek

KOLO Next
Séria sprchovacích kútov KOLO Next patrí okrem čistého dizajnu aj mnoho prvkov, ktoré prispievajú k modernému elegantnému vzhľadu.
Vnútorné madlo je uspôsobené tak, aby sa dvere dali ľahko otvárať a zatvárať aj mokrou rukou.
Dvere alebo bočná stena môže byť osadená držiakom na osušku.
Rad KOLO Next tiež prináša riešenie sprchových kútov WALK- IN, ktoré zodpovedajú najnovším trendom. Okrem toho možno sprchové kúty KOLO Next prispôsobiť individuálnym potrebám vďaka výrobe na mieru.

DOKONALE HLADKÝ POVRCH
Štandardný povrch keramiky alebo skla je hladký len na pohľad. V skutočnosti však jeho štruktúra obsahuje mikropóry, v ktorých sa môžu usadzovať nečistoty, baktérie a vodný kameň.
Reflex KOLO je špeciálna ochranná vrstva, ktorá účinne chráni keramický alebo sklenený povrch pred usadzovaním vodného kameňa a nečistôt.
Povrchová úprava Reflex KOLO sa nanáša v priebehu výrobného procesu. Keramický alebo sklenený povrch sa tak stáva výnimočne hladkým, a preto na ňom tak ľahko nezostávajú nečistoty a vodný kameň. Ak k tomu predsa len dôjde, je ich odstránenie veľmi jednoduché. K bežnej údržbe stačí jemný handričku alebo hubka a bežné čistiace prostriedky.
Povrch keramiky alebo sprchovacích kútov zostáva krásne lesklý a dlhšie čistý. Kúpeľňa vyzerá stále ako nová a priamo septembra čistotou.

Charakteristickou vlastností povrchovej úpravy Reflex KOLO je splynutie drobných kvapiek vody vo väčšej a ich rýchle stekanie spoločne s vodným kameňom a nečistotami.

Údržba sprchovacích kútov
Dodržiavanie uvedených odporúčaní a rád, týkajúcich sa pravidelnej údržby a čistenia sprchovacích kútov, vám zaručí udržanie vlastností ochrannej vrstvy Reflex KOLO pri bežnej prevádzke.
Steny sprchovacieho kúta ihneď po kúpeli dôkladne opláchnite vodou. Predídete tak usadzovaniu zbytkov mydiel a šampónov. Za účelom preventívnej ochrany proti vodnému kameňu postačí ihneď po kúpeli zotrieť zostávajúce vodné kvapky jemnou handričkou alebo gumovou stierkou, ktorá patrí k štandardnému vybaveniu každého sprchového
kúta s povrchom Reflex KOLO. Nie je potrebné používať žiadne čistiace prostriedky.
Ak dôjde napr. V dôsledku nepravidelnej údržby sprchovacieho kúta k usadeniu väčšej vrstvy vodného kameňa a nečistôt, možno túto vrstvu zo suchej plochy odstrániť pomocou suchej handričky.
Na čistenie sprchovacích kútov s povrchom Reflex KOLO sa neodporúča používať silné abrazívne čistiace prostriedky, prípravky vo forme pasty alebo rozpúšťadlá.
K týmto účelom odporúčame používať špeciálne vyvinuté čistidlo "Reflex KOLO odstraňovač vodného kameňa" alebo jemné čistiace prostriedky bežne dostupné na trhu.
Odstraňovač vodného kameňa účinne odstraňuje čerstvé aj staršie vápenaté usadeniny a iné nečistoty bez poškriabania.
Povrchy sprchovacích kútov odporúčame priebežne udržovať a regenerovať regeneračné prostriedkom "Reflex KOLO kondicionér".
Vďaka tomu si ochranná vrstva Reflex KOLO udrží svoje pôvodné vlastnosti po mnoho rokov.

Výrobky značky KOLO ponúkajú výnimočne široký sortiment keramiky, nábytku, vaní a sprchovacích kútov za výbornú cenu. Vďaka rozmanitým tvarom a prevedenie je možné si zariadiť kúpeľňu podľa vlastných predstáv.

ilustračné foto

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk