Franke FC 4169.501 PESCARA Kuchynská batéria, celonerez - sprcha/prúd 115.0741.694
Cena dopravy
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 31,71 EUR
- DPD: 18,03 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 25,45 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
-
10,50 EURSkladom
Popis
Franke FC 4169.501 Kuchynská batéria PESCARA Celonerez 115.0741.694
Kuchynská batéria Franke FC 4169.501 PESCARA z prémiovej rady Mythos predstavuje dokonalé spojenie modernej technológie, elegantného dizajnu a maximálnej funkčnosti. Unikátne celonerezové prevedenie nielen skvele vyzerá, ale zároveň zabezpečuje vysokú odolnosť, dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Vďaka tomu si vaša kuchyňa zachová čistý a luxusný vzhľad bez náročnej starostlivosti.
Batéria disponuje otočným ramenom o 360° a výsuvnou koncovkou s perlátorom, ktorá umožňuje pohodlné umývanie riadu aj drezu. Intuitívne ovládanie zabezpečuje bočná ovládacia páčka, vďaka ktorej nastavíte teplotu a prúd vody rýchlo a presne. K dispozícii máte reguláciu Sprcha/Prúd a praktické funkcie ako laminárny prietok vody pre tichý a stabilný tok.
Vďaka kvalitnej konštrukcii a premysleným detailom ponúka batéria maximálny komfort pri každodennom používaní. Nechýba ani opletená sprchová hadica s dĺžkou 150 cm, pripojovacie hadičky 45 cm a optimalizovaný prietok vody 7,55 l/min (3 bar) pre efektívne využitie vody.
Vlastnosti
- Otočné rameno 360°: Maximálna flexibilita pri používaní.
- Výsuvná koncovka: Pohodlné umývanie s dosahom aj mimo drezu.
- Regulácia Sprcha/Prúd: Možnosť prepínania režimov vody.
- Celonerezové prevedenie: Odolnosť, dlhá životnosť a elegantný vzhľad.
- Laminárny prietok: Tichý a stabilný prúd vody bez rozstreku.
- Bočná ovládacia páčka: Jednoduché a presné nastavenie teploty aj prúdu.
- Opletená hadica 150 cm: Vysoký komfort pri manipulácii.
- Prietok 7,55 l/min: Efektívne využitie vody.
- PVD povrchová úprava: Vysoko odolný povrch s dlhou životnosťou.
Technické parametre
| Značka | Franke |
| Rada | Mythos |
| Model | Pescara |
| Typ | Kuchynská batéria |
| Prevedenie | Celonerez |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez 304 |
| Typ výtoku | Oblé ramienko |
| Ovládanie | Pákové (bočné) |
| Priemer otvoru | 35 mm |
| Výška | 467 mm |
| Rozmer kartuše | 25 mm |
| Typ perlátora | Laminárny |
| Funkcie | Sprcha/Prúd |
| Otočná | 360° |
| Prietok vody | 7,55 l/min (3 bar) |
| Dĺžka sprchovej hadice | 150 cm |
| Dĺžka pripojovacích hadičiek | 450 mm |
| Pripojenie | 3/8" |
| Inštalácia | Upevňovacia matica |
| Tlak | Vysoký tlak |
Vyberte si Franke FC 4169.501 PESCARA a doprajte si špičkovú kuchynskú batériu s moderným dizajnom, praktickými funkciami a maximálnym komfortom pri každodennom používaní.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Koncovka batérie | S vyťahovacou koncovkou |
| Ovládanie | Páková |
| Ramienko | Otočné |
| Inštalácia | stojanková |
| Farba | nerez |
Dokumenty
Podobné produkty
-
109,14 EURSkladom
-
174,41 EURnie je skladom
-
142,80 EURnie je skladom
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:











