Franke FC 4170.501 PESCARA SEMI PRO Kuchynská batéria, celonerez - sprcha 115.0741.700
Cena dopravy
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 31,71 EUR
- DPD: 18,03 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 25,45 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
-
10,50 EURSkladom
Popis
Franke FC 4170.501 Kuchynská batéria PESCARA SEMI PRO Celonerez 115.0741.700
Kuchynská batéria Franke FC 4170.501 PESCARA SEMI PRO z prémiovej rady Mythos predstavuje spojenie profesionálneho dizajnu, modernej technológie a vysokej funkčnosti. Robustné celonerezové prevedenie zaisťuje vysokú odolnosť, dlhú životnosť a jednoduchú údržbu, vďaka čomu si batéria zachováva elegantný vzhľad aj pri každodennom intenzívnom používaní.
Batéria je vybavená otočným ramenom o 360° a poloprofesionálnou pružinovou koncovkou so sprškou, ktorá umožňuje maximálnu flexibilitu pri práci v kuchyni. Intuitívne ovládanie zabezpečuje bočná ovládacia páčka, vďaka ktorej jednoducho nastavíte teplotu aj intenzitu prúdu vody. K dispozícii je funkcia Sprcha/Prúd a laminárny prietok vody pre stabilný a tichý prúd bez rozstreku.
Vďaka vysokému prevedeniu a pružinovej konštrukcii je manipulácia s vodou veľmi pohodlná aj pri práci s väčšími nádobami. Nechýba kovová pružinová hadica, pripojovacie hadičky 45 cm a optimalizovaný prietok vody 8,1 l/min (3 bar) pre efektívnu prevádzku.
Vlastnosti
- Otočné rameno 360°: maximálna flexibilita
- Pružinová semi-pro koncovka: profesionálne ovládanie prúdu vody
- Sprcha/Prúd: jednoduché prepínanie režimov
- Celonerezové prevedenie: vysoká odolnosť a dlhá životnosť
- Laminárny prietok: tichý a stabilný prúd vody
- Bočná ovládacia páčka: presné nastavenie teploty
- Kovová pružinová hadica: vysoká odolnosť a flexibilita
- Prietok 8,1 l/min: efektívna spotreba vody
- PVD povrch: zvýšená odolnosť povrchu
Technické parametre
| Značka | Franke |
| Rada | Mythos |
| Model | Pescara Semi Pro |
| Typ | Kuchynská batéria |
| Prevedenie | Celonerez |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez 304 |
| Typ výtoku | Pružinové ramienko |
| Ovládanie | Pákové (bočné) |
| Priemer otvoru | 35 mm |
| Výška | 467 mm |
| Rozmer kartuše | 25 mm |
| Typ perlátora | Laminárny |
| Funkcie | Sprcha/Prúd |
| Otočná | 360° |
| Prietok vody | 8,1 l/min (3 bar) |
| Dĺžka hadice | 450 mm pripojenie |
| Pripojenie | 3/8" |
| Inštalácia | Upevňovacia matica |
| Tlak | Vysoký tlak |
Vyberte si Franke FC 4170.501 PESCARA SEMI PRO a získajte profesionálnu kuchynskú batériu s maximálnou flexibilitou, odolnosťou a komfortom pre každodenné používanie.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Koncovka batérie | S vyťahovacou koncovkou |
| Ovládanie | Páková |
| Ramienko | Otočné |
| Inštalácia | stojanková |
| Farba | nerez |
Dokumenty
Podobné produkty
-
109,14 EURSkladom
-
174,41 EURnie je skladom
-
142,80 EURnie je skladom
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:











