Franke FC 4170.505 PESCARA SEMI PRO Kuchynské batérie celonerez medená 115.0741.724
Cena dopravy
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 31,71 EUR
- DPD: 18,03 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 25,45 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
-
10,50 EURSkladom
Popis
Franke FC 4170.505 Kuchynská batéria PESCARA SEMI PRO Celonerez Medená 115.0741.724
Kuchynská batéria Franke FC 4170.505 PESCARA SEMI PRO z rady Mythos predstavuje profesionálne riešenie do modernej kuchyne. Vďaka robustnému celonerezovému prevedeniu v medenej úprave ponúka vysokú odolnosť, dlhú životnosť a elegantný vzhľad.
Batéria je vybavená pružinovým ramienkom s otočným rozsahom 360° a koncovkou s perlátorom, ktorá umožňuje pohodlné a presné oplachovanie. Praktická funkcia Sprcha/Proud spolu s kovovou sprchovou hadicou zabezpečuje maximálnu flexibilitu pri práci v kuchyni. Laminárny prietok vody zabezpečuje tichý a stabilný prúd.
Vlastnosti
- Otočné rameno 360°: maximálna flexibilita pri používaní
- Pružinové ramienko: profesionálne kuchynské riešenie
- Sprcha/Proud: jednoduché prepínanie režimov vody
- Kovová sprchová hadica: vysoká odolnosť a životnosť
- PVD coating: extra odolná povrchová úprava
- Laminárny prietok: tichý a stabilný prúd vody
- Prietok 8,1 l/min: efektívna spotreba vody
- Pripojovacie hadičky 45 cm: jednoduchá inštalácia
- Vysoký tlak: vhodné pre výkonné systémy
Technické parametre
| Značka | Franke |
| Rada | Mythos |
| Model | Pescara Semi Pro |
| Typ | Kuchynská batéria |
| Prevedenie | Celonerez |
| Farba | Medená |
| Materiál | Nerez 304 |
| Typ výtoku | Ramienko oblé s pružinou |
| Ovládanie | Pákové (bočné) |
| Priemer otvoru | 35 mm |
| Výška | 467 mm |
| Rozmer kartuše | 25 mm |
| Typ perlátora | Laminárny |
| Funkcie | Sprcha/Proud |
| Otočná | 360° |
| Prietok vody | 8,1 l/min (3 bar) |
| Dĺžka sprchovej hadice | Kovová pružina |
| Dĺžka pripojovacích hadičiek | 450 mm |
| Pripojenie | 3/8" |
| Inštalácia | Upevňovacia matica |
| Tlak | Vysoký tlak |
Vyberte si Franke FC 4170.505 PESCARA SEMI PRO a získajte profesionálnu kuchynskú batériu s maximálnou flexibilitou, odolnosťou a moderným dizajnom pre každodenné používanie.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Koncovka batérie | S vyťahovacou koncovkou |
| Ovládanie | Páková |
| Ramienko | Otočné |
| Inštalácia | stojanková |
| Farba | meď |
Dokumenty
Podobné produkty
-
109,14 EURSkladom
-
174,41 EURnie je skladom
-
142,80 EURnie je skladom
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:











