Franke FC 6051.088 LINA Kuchynská batéria, sivá bridlica – výsuvná koncovka 115.0747.508
Cena dopravy
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 31,71 EUR
- DPD: 18,03 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 25,45 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
-
10,50 EURSkladom
Popis
Franke FC 6051.088 Kuchynská batéria LINA Šedá bridlica 115.0747.508
Kuchynská batéria Franke FC 6051.088 LINA v prevedení Šedá bridlica predstavuje moderné a flexibilné riešenie pre každú kuchyňu. Vďaka elegantnému dizajnu a praktickým funkciám je ideálnou voľbou na každodenné používanie a ľahko sa kombinuje s granitovými drezmi Franke.
Tento model je vybavený otočným výtokom 150° a praktickou výsuvnou koncovkou s perlátorom, ktorá výrazne zvyšuje komfort pri umývaní riadu aj napĺňaní väčších nádob. Opletená sprchová hadica s dĺžkou 150 cm poskytuje dostatočný dosah a flexibilitu pri práci v kuchyni.
Súčasťou je aj kvalitná mosadzná konštrukcia a ergonomické ovládanie pomocou bočnej páčky, ktoré umožňuje presné nastavenie teploty a prietoku vody. Vďaka modernému perlátoru Honeycomb je prúd vody rovnomerný a príjemný na používanie.
Rad Franke Lina predstavuje nový štandard v oblasti kuchynskej flexibility, vytvorený pre každodenné potreby. Ponúka rôzne modely a farebné varianty, ktoré umožňujú jednoduché zladenie s dizajnom vašej kuchyne.
Vlastnosti
- Otočný výtok 150°: praktický rozsah pohybu na bežné používanie
- Výsuvná koncovka: väčší dosah a pohodlné umývanie
- Opletená sprchová hadica 150 cm: vysoká flexibilita pri práci
- Bočná ovládacia páčka: presné nastavenie teploty a prietoku
- Honeycomb perlátor: rovnomerný a stabilný prúd vody
- Šedá bridlica: moderný dizajn vhodný do každej kuchyne
- Vysoký prietok vody: komfortné používanie v kuchyni
- Štandardná montáž 35 mm: jednoduchá inštalácia
- Pripojovacie hadičky 45 cm: súčasť balenia
Technické parametre
| Značka | Franke |
| Rada | Smart |
| Model | Lina FC 6051.088 |
| Typ | Kuchynská batéria |
| Prevedenie | Šedá bridlica |
| Materiál | Mosadz |
| Typ výtoku | Oblý výtok |
| Ovládanie | Bočná páčka |
| Priemer otvoru | 35 mm |
| Výška | 360 mm |
| Rozmer kartuše | 35 mm |
| Typ perlátora | Honeycomb |
| Funkcie | Výsuvná koncovka |
| Otočná | 150° |
| Prietok vody | 8,25 l/min (3 bar) |
| Pripojenie | 3/8" |
| Dĺžka sprchovej hadice | 150 cm |
| Dĺžka pripojovacích hadičiek | 470 mm |
| Inštalácia | Upevňovacia matica |
| Tlak | Vysoký tlak |
Vyberte si Franke FC 6051.088 LINA a získajte modernú kuchynskú batériu s vysokou flexibilitou, výsuvnou koncovkou a elegantným dizajnom, ktorý dokonale zapadne do každej kuchyne.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Koncovka batérie | Bez výsuvné koncovky/sprchy |
| Ovládanie | Páková |
| Ramienko | Otočné |
| Inštalácia | stojanková |
| Farba | šedá bridlica |
Podobné produkty
-
174,41 EURnie je skladom
-
344,76 EURSkladom
-
344,76 EURSkladom
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:











