Franke FG 4767.504 MARIS STRIPES Kuchynská batéria, matná čierna/zlatá 115.0747.673
Cena dopravy
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 31,71 EUR
- DPD: 18,03 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 25,45 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
-
10,50 EURSkladom
Popis
Franke FG 4767.504 Kuchynská batéria MARIS STRIPES Matná čierna/Zlatá 115.0747.673
Kuchynská batéria Franke FG 4767.504 MARIS STRIPES v prevedení Matná čierna/Zlatá predstavuje moderný dizajnový prvok do každej kuchyne. Kombinuje elegantný vzhľad s vysokou funkčnosťou a kvalitným spracovaním z mosadze, ktoré zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť.
Tento model je vybavený otočným výtokom 360° a výsuvnou koncovkou s perlátorom, ktorá výrazne zvyšuje komfort pri umývaní riadu aj oplachovaní potravín. Praktická funkcia Sprcha/Proud umožňuje jednoduché prepínanie režimu vody podľa aktuálnej potreby.
Súčasťou je opletená sprchová hadica s dĺžkou 170 cm, ktorá poskytuje maximálnu flexibilitu pri používaní. Vďaka laminárnemu prietoku je prúd vody tichý a stabilný, čo zvyšuje komfort pri každodennej práci v kuchyni.
Batéria využíva aj technológiu úspory vody ECO kartuše, ktorá pomáha znižovať spotrebu vody bez obmedzenia výkonu. Povrchové prvky vrátane ovládacej páčky a koncovky sú navyše vyhotovené v odolnej PVD úprave, ktorá zvyšuje ich životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.
Vlastnosti
- Otočný výtok 360°: maximálna flexibilita pri používaní
- Výsuvná koncovka: pohodlné umývanie s väčším dosahom
- Sprcha/Proud: jednoduché prepínanie režimov vody
- Opletená sprchová hadica 170 cm: vysoký dosah a komfort
- Laminárny prietok: tichý a stabilný prúd vody
- ECO kartuša: úspora vody pri zachovaní výkonu
- PVD coating: zvýšená odolnosť povrchových častí
- Matná čierna/Zlatá: moderný dizajnový vzhľad
- Prietok 8,5 l/min: efektívna spotreba vody
Technické parametre
| Značka | Franke |
| Rada | Maris |
| Model | Maris Stripes FG 4767.504 |
| Typ | Kuchynská batéria |
| Prevedenie | Matná čierna/Zlatá |
| Materiál | Mosadz |
| Typ výtoku | Oblý výtok |
| Ovládanie | Bočná páčka |
| Priemer otvoru | 35 mm |
| Výška | 426 mm |
| Rozmer kartuše | 35 mm |
| Typ perlátora | Laminárny |
| Funkcie | Sprcha/Proud |
| Otočná | 360° |
| Prietok vody | 8,5 l/min (3 bar) |
| Pripojenie | 3/8" |
| Dĺžka sprchovej hadice | 170 cm |
| Dĺžka pripojovacích hadičiek | 450 mm |
| Inštalácia | Upevňovacia matica |
| Tlak | Vysoký tlak |
Vyberte si Franke FG 4767.504 MARIS STRIPES a získajte dizajnovú kuchynskú batériu, ktorá spája moderný vzhľad, vysokú funkčnosť, úspornú prevádzku a maximálnu flexibilitu pri každodennom používaní.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Koncovka batérie | S vyťahovacou koncovkou |
| Ovládanie | Páková |
| Ramienko | Otočné |
| Inštalácia | stojanková |
| Farba | zlatá, zlatá-patinovaná, Matná čierna |
Dokumenty
Podobné produkty
-
109,14 EURSkladom
-
174,41 EURnie je skladom
-
142,80 EURnie je skladom
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:











