Franke FG 4768.505 MARIS STRIPES SEMI PRO Kuchynská batéria, m. čierna/meď 115.0747.680
Cena dopravy
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 31,71 EUR
- DPD: 18,03 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 25,45 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
-
10,50 EURSkladom
Popis
Franke FG 4768.505 Kuchynská batéria MARIS STRIPES S. PRO Matná čierna/Medená 115.0747.680
Kuchynská batéria Franke FG 4768.505 MARIS STRIPES S. PRO v prevedení Matná čierna/Medená predstavuje profesionálne riešenie do modernej kuchyne. Kombinuje výrazný dizajn s vysokou funkčnosťou a kvalitným spracovaním z mosadze, ktoré zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť pri každodennom používaní.
Tento model je vybavený otočným výtokom 360° a koncovkou na pružine s perlátorom, ktorá poskytuje maximálnu flexibilitu a komfort pri práci. Praktická funkcia Sprcha/Proud umožňuje jednoduché prepínanie režimu vody podľa aktuálnej potreby.
Súčasťou je hadica s kovovou pružinou, ktorá zaručuje vysokú odolnosť a profesionálnu manipuláciu pri umývaní riadu aj oplachovaní potravín. Vďaka laminárnemu prietoku je prúd vody tichý a stabilný, čo zvyšuje komfort pri každodennej práci v kuchyni.
Batéria využíva aj technológiu úspory vody, ktorá pomáha znižovať spotrebu vody bez obmedzenia výkonu. Povrchové prvky vrátane ovládacej páčky a koncovky sú navyše vyhotovené v odolnej PVD úprave, ktorá zvyšuje ich životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.
Vlastnosti
- Otočný výtok 360°: maximálna flexibilita pri používaní
- Koncovka na pružine: profesionálne riešenie s vysokou flexibilitou
- Sprcha/Proud: jednoduché prepínanie režimov vody
- Hadica s kovovou pružinou: vysoká odolnosť a komfort
- Laminárny prietok: tichý a stabilný prúd vody
- Úspora vody: efektívna prevádzka bez straty výkonu
- PVD coating: zvýšená odolnosť povrchových častí
- Matná čierna/Medená: moderný dizajnový vzhľad
- Prietok 8,65 l/min: efektívna spotreba vody
Technické parametre
| Značka | Franke |
| Rada | Maris |
| Model | Maris Stripes S. PRO FG 4768.505 |
| Typ | Kuchynská batéria |
| Prevedenie | Matná čierna/Medená |
| Materiál | Mosadz |
| Typ výtoku | Oblý výtok s pružinou |
| Ovládanie | Bočná páčka |
| Priemer otvoru | 35 mm |
| Výška | 482 mm |
| Rozmer kartuše | 35 mm |
| Typ perlátora | Laminárny |
| Funkcie | Sprcha/Proud |
| Otočná | 360° |
| Prietok vody | 8,65 l/min (3 bar) |
| Pripojenie | 3/8" |
| Dĺžka pripojovacích hadičiek | 450 mm |
| Inštalácia | Upevňovacia matica |
| Tlak | Vysoký tlak |
Vyberte si Franke FG 4768.505 MARIS STRIPES S. PRO a získajte profesionálnu kuchynskú batériu, ktorá spája moderný dizajn, vysokú flexibilitu, odolné materiály a maximálny komfort pri každodennom používaní.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Koncovka batérie | S vyťahovacou koncovkou |
| Ovládanie | Páková |
| Ramienko | Otočné |
| Inštalácia | stojanková |
| Farba | Matná čierna, meď |
Dokumenty
Podobné produkty
-
109,14 EURSkladom
-
174,41 EURnie je skladom
-
142,80 EURnie je skladom
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:











