Franke FSM 7072 4RC R HI Odsávač -čierne sklo/biela grafika 340.0731.893
Cena dopravy
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 20,15 EUR
- DHL DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 47,61 EUR
- DPD: 26,51 EUR
- GLS DE: 68,93 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- MPL: 5,02 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS PL: 5,11 EUR
- DPD PL: 6,14 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS: 33,83 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS: 13,32 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- SPS: 4,40 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
-
10,50 EURSkladom
Popis
Franke FSM 7072 4RC R HI – Odsávač pár v indukčnej varnej doske Maris 2Gether 340.0731.893
Indukčná varná doska s integrovaným odsávačom pár Franke FSM 7072 4RC R HI z rady Maris 2Gether je moderné a priestorovo úsporné riešenie pre súčasné kuchyne. Spája indukčnú varnú dosku a odsávač pár v jednom zariadení, čím nahrádza klasickú digestor a vytvára čistý minimalistický vzhľad kuchynskej linky.
Odsávač pár sa automaticky aktivuje pri spustení varenia a účinne zachytáva paru a pachy priamo pri zdroji. Výkonný motor zabezpečuje efektívne odsávanie a komfortné prostredie v kuchyni. Model je určený pre recirkuláciu alebo vonkajší odťah (podľa inštalácie).
Indukčná varná plocha ponúka 4 varné zóny a 2 Flexi zóny, ktoré umožňujú flexibilné varenie aj s väčším riadom. Ovládanie je riešené cez dotykový panel s digitálnym displejom, ktorý umožňuje presné nastavenie výkonu. K dispozícii sú funkcie ako Booster, Stop&Go, rozpúšťanie a časovač.
Vlastnosti
- 2v1 riešenie: indukčná varná doska s odsávačom pár
- Automatická aktivácia: odsávač sa spúšťa pri varení
- 4 varné zóny: pohodlné varenie viacerých jedál
- 2 Flexi zóny: možnosť spojenia varných plôch
- Dotykové ovládanie: jednoduché a presné nastavenie
- 9 úrovní výkonu + Booster: rýchle zohrievanie
- Stop&Go: pozastavenie varenia
- Funkcia rozpúšťania: jemné ohrevovanie
- Časovač: presná kontrola času
- Detská poistka: zvýšená bezpečnosť
- Vyberateľná nádoba na tekutiny: ochrana pri rozliatí
- Integrovaný odsávač: účinné zachytávanie pár priamo pri zdroji
Technické parametre
| Značka | Franke |
| Rada | Maris 2Gether |
| Typ | Indukčná varná doska s odsávačom pár |
| Prevedenie | Čierne sklo / biela grafika |
| Počet varných zón | 4 |
| Flexi zóny | 2 |
| Ovládanie | Dotykové |
| Displej | Digitálny |
| Počet úrovní výkonu | 9 + Booster |
| Max. výkon odsávača | cca 630–650 m3/h |
| Stupne odsávania | viac úrovní + intenzívny režim |
| Hlučnosť | cca 45–70 dB(A) |
| Energetická trieda | A+ |
| Filter | Hliníkový |
| Inštalácia | Vstavaná |
| Napätie | 220–240 V |
| Frekvencia | 50–60 Hz |
Vyberte si Franke FSM 7072 4RC R HI a získajte modernú indukčnú varnú dosku s integrovaným odsávačom pár, ktorá spája výkon, funkčnosť a elegantný dizajn pre každodenné varenie.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Šírka | 700 mm |
| Povrchová úprava | Nerez čierny |
| Energetická trieda | A+ |
| Svetlo | NIE |
| Napätie | 220-240 V |
| frekvencia | 50; 60 Hz |
Podobné produkty
-
555,90 EURnie je skladom
-
2 244,86 EURnie je skladom
-
170,34 EURnie je skladom
-
532,44 EURnie je skladom
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:











