Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
NIMCO UNIX kruhový držiak na uterák, chróm UN 13060-26
NIMCO UNIX kruhový držiak na uterák, chróm UN 13060-26 NIMCO UNIX kruhový držiak na uterák, chróm UN 13060-26 NIMCO UNIX kruhový držiak na uterák, chróm UN 13060-26

NIMCO UNIX kruhový držiak na uterák, chróm UN 13060-26

NIMCO UNIX kruhový držiak na uterák, chróm UN 13060-26 Montovanie bez vŕtania. Bestseller medzi bestsellery - kúpeľňové doplnky Nimco UNIX si Vás získajú nielen svojim uměřeným a veľmi elegantn... Zobraziť celý popis »


Výrobca: NIMCO
Model: UN13060-26

Popis

NIMCO UNIX kruhový držiak na uterák, chróm UN 13060-26

Montovanie bez vŕtania.

Bestseller medzi bestsellery - kúpeľňové doplnky Nimco UNIX si Vás získajú nielen svojim uměřeným a veľmi elegantným designom, ale aj poctivosťou použitých materiálov. Nebojte sa zvelebiť svoju kúpeľňu a majte všetko po ruke tak, ako to potrebujete.

Povrchová úprava: chróm

Už Vás omrzelo dennodenne sa pozerať na vybavenie, ktoré ste si s veľkou slávou vyhotovovať pred mnohými rokmi? Nepomáha ani premiestňovanie z miesta na miesto? Chce to zmenu, ale nechcete do nej investovať tisíce? Často k takej zmene dopomôžu aj maličkosti napríklad práve kúpeľňové doplnky. Citlivo zvolené doplnky, ktorými produkty ponúkané Českými kúpeľňami v rámci dizajnových sérií Nimco dozaista sú, Vašu kúpeľňu skrášli a zároveň poskytnú praktické využitie, na ktoré si v okamihu zvyknete.

Pod obchodnou značkou Nimco distribuuje svoje produkty - elegantné, účelné a praktické kovové aj sklenené kúpeľňové doplnky - tuzemská firma Romvel. Viac ako pätnásťročná tradícia a výrobné i obchodné skúsenosť, spoločne s osobitým dizajnom firemných návrhárov graduje v úžitkovej hodnote všetkých sérií i jednotlivých výrobkov Nimco, ktoré sú nielen krásne a elegantné, ale aj účelné a optimalizované na inštaláciu v moderných kúpeľniach. Kvalita, starostlivé remeselné prevedenie, zodpovedajúce záruka av neposlednom rade prekvapujúco prijateľná cena - to sú hlavné atribúty značky Nimco. Všetky výrobky sú dodávané v originálnom balení.

Predĺžená záručná doba na výrobok 10 rokov. Na spotrebný časti výrobku je stanovená 2-ročná záručná doba.

Lepidlo nie je súčasťou dodávky. V záťažových testoch najlepšie obstálo lepidlo MAMUT hightech TACK výrobcu Den Braven z Holandska, ktoré odporúčame.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk