Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
RAVAK ROSA 95 Vaňa 160 x 95 L snowwhite C571000000
RAVAK ROSA 95 Vaňa 160 x 95 L snowwhite C571000000 RAVAK ROSA 95 Vaňa 160 x 95 L snowwhite C571000000 RAVAK ROSA 95 Vaňa 160 x 95 L snowwhite C571000000 RAVAK ROSA 95 Vaňa 160 x 95 L snowwhite C571000000

RAVAK ROSA 95 Vaňa 160 x 95 L snowwhite C571000000

Vaňa Rosa 95 od RAVAK je malá rozmermi, ale veľké možnosťami! Asymetrická rohová vaňa ROSA 95 je najmenší asymetrickou vaňou v ponuke značky RAVAK, s ktorou získate aj naozaj malej kúpeľni možnos... Zobraziť celý popis »


Výrobca: RAVAK
Model: C571000000

Popis

Vaňa Rosa 95 od RAVAK je malá rozmermi, ale veľké možnosťami!
Asymetrická rohová vaňa ROSA 95 je najmenší asymetrickou vaňou v ponuke značky RAVAK, s ktorou získate aj naozaj malej kúpeľni možnosť pohodlného kúpania a sprchovania.
Vaňa Rosa 95 je dielom štúdia Nosal Design a spĺňa tie najvyššie nároky na praktickosť. šetrí totiž nielen miesto, ale tiež množstvo spotrebovanej vody pri kúpaní.
Ipřes svoje menšie rozmery si vaňa Ravak Rosa 95 zachováva výnimočné vlastnosti van Rosa av kombinácii s umývadlom z liateho mramoru a kúpeľňovým nábytkom Rosa vytvorí z kúpeľne designovo zladený praktický celok.
Vaňa Rosa 95 je jediná vaňa šírky 95 cm, ktorá má skutočne funkčné integrované sedadlo pre pohodlné sedenie aj pri sprchovaní.

- Rozmery: 160x95 cm
- Objem: 200 l
- Hmotnosť: 26kg
- Ľavé prevedenie
- Farebné prevedenie: biela
- Materiál akrylát
- Možné príslušenstvo: vaňová zástena, krycí panel, univerzálne madlo, ..

Vaňa Rosa od RAVAK je dodávaná aj vo variantoch:
Rosa 95 (150 x 95 cm)
Rosa 95 (160 x 95 cm)
Obe rozmerové varianty je možné dodať aj v dvoch variantoch prevedení a to L (left) - Vaňa Rosa 95 ľavá varianta výrobku a P (right) - Vaňa Rosa 95 pravý variant výrobku.

Rovnako ako každý rok prichádza aj teraz spoločnosť RAVAK, as, najväčší výrobca vybavenia pre kúpeľne v strednej a východnej Európe, s novinkami vo svojom sortimente. Pre rok 2011 bola rozšírená nielen ponuka vaní a sprchovacích kútov, ale aj nábytku, hydromasážou a príslušenstvo k sprchovým kútom. Veľmi významnou novinkou, ktorú spoločnosť RAVAK reaguje na potreby a priania zákazníkov, je úplne nová asymetrická vaňa Rosa 95. Ide o tretí vaňu z najpredávanejšieho radu Rosa, ktorá sa od predošlých líši predovšetkým svojimi rozmermi a tiež cenou. Aj túto vaňu je možné v rámci uceleného riešenia pre kúpeľňu - konceptu Rosa - doplniť ďalšími výrobkami, napr vaňovú zástenou, umývadlom či kúpeľňovým nábytkom.
Originálny design, nové rozmery a široká ponuka doplnkového sortimentu predurčujú vaňu Rosa 95 stať sa hviezdou medzi vaňami vhodných do panelákových kúpeľní. Ale nielen tam. V rámci všetkých konceptov RAVAK je totiž všetko dizajnovo zladené, takže is vaňou Rosa 95 v koncepte Rosa bude každá kúpeľňa nielen praktická, ale tiež krásna.

Ďalšou novinkou sú tri typy umývadiel Rosa, ktorých dizajn dokonale dopĺňa koncept spolu s vaňou Rosa 95 a vytvára tak spolu krásny harmonický celok. Umývadlá Rosa vo variantoch ľavej či pravej nájdete aj na našom eshope.

K vani Rosa sa dá použiť vaňovú zástenu VSK2, či EVSK2 Rosa II, ktorú nájdete na našom eshopu, odkazy na výrobky sú uvedené hneď pod týmto textom v poli "súvisiace produkty".

Vaňa Ravak Rosa ako hviezda! Aneb 8 bodov prečo práve zvoliť koncept vaňa Rosa od RAVAK.

Vaňa Rosa 95 je praktická
Vaňu Rosa možno podmurovať alebo posadiť na polystyrénový nosič a obložiť. Prípadne použiť čelný krycí akrylátový panel.
Vaňa Rosa je vhodná do malého priestoru, ale v plnom vybavení poskytne komfort aj v tej najluxusnejšej kúpeľni.

Vaňa Rosa 95 a zástena Rosa = veľký a pohodlný sprchovací kút, neveríte?
Kolmej steny v jej sprchovacej časti umožňujú pohodlné státie pri sprchovaní. Pri sprchovaní však nemusíte iba stáť. Je možné si pohodlne sadnúť, vyskúšajte komfort pri sprchovaní.

Vaňa Rosa 95 je pre každého
K vani Rosa je možné dokúpiť niekoľko druhov vaňových stien. Od najekonomickejších až po vaňové nadstavby vybavené hydromasážnym systémom.

Vaňa Rosa 95 je pohodlná
Pri relaxácii je možné si hlavu oprieť o mäkký podhlavník dodávaný v niekoľkých rôznych farbách. Pohodlnému vstávanie vo vani pomôže vhodne umiestnené držadlo.

Vaňa Rosa 95 je príjemná na dotyk
Rosa je vyrábaná z toho najlepšieho možného materiálu, ktorý Vás pohladí - akrylátu Lucite ®.
Vďaka jej asymetrickému tvaru je možné využívať všetky jej prednosti v zariadenej kúpeľni na ploche menšej, než sú neuveriteľné dva metre štvorcové.

Vaňa Rosa 95 je snehobiela
Biela farba "snowwhite" je skutočne snehobiela a ladí s ostatnými výrobkami RAVAK.

Vaňa Rosa 95 je bezproblémová
K vani je predávaná podpora, ktorá vie podoprieť aj sedaciu časť. Pokiaľ je potrebné vaňu obložiť, v takom prípade je možné kúpiť polystyrénový novic (vrátane schodov), ktorý celú prácu uľahčia.
Použitie polystyrénového nosiča je vhodné iz dôvodu hlukovej a tepelnej izolácie.

Vaňa Rosa 95 je mladá
Vaňa Rosa bola na trh pre rok 2011. Koncept Rosa 95 od firmy RAVAK je založený na maximálnej praktickosti. Základ tvorí nová vaňa Rosa 95, ktorá je treťou z radu najobľúbenejších asymetrických van u nás. Oproti vaniam Rosa I a Rosa II je na šírku o 10 cm menší, ale o jedinečné vlastnosti celej rady, ako sú veľký vnútorný priestor a pohodlné sedadlo, neprišla. Vaňa Rosa 95 je teda široká 95 cm a vďaka tomu sa vojde aj do naozaj malých kúpeľní.

Nová Rosa 95 je k dispozícii v dvoch veľkostiach - 150 a 160 cm. Vďaka originálnemu vnútornému dizajnu vaňa poskytuje dostatok pohodlia nielen pre kúpanie, ale ak ju doplníte o vaňovú zástenu, tak aj pre sprchovanie. K vani si môžete v rámci konceptu Rosa 95 kúpiť aj umývadlo alebo praktický nábytok.

Ako umývadlo, tak nábytok ponúkajú dostatok odkladacej plochy, takže budete mať po ruke vždy všetko, čo v kúpeľni potrebujete. Umývadlo aj nábytok sú vyrábané v rovnakom dizajne, ktorý kopíruje tvar vane. Dohromady tak vytvorí vo vašej kúpeľni praktický a dizajnovo zladený celok. Nábytok je novo ponúkaný v troch farebných kombináciách biela lesk / biela lesk, biela lesk / breza a biela lesk / Strip Onyx (farby dvierok / korpusu).

ilustračné foto

Dokumenty

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk