Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Romotop Riano 01 krbové kachle, plech
Romotop Riano 01 krbové kachle, plech Romotop Riano 01 krbové kachle, plech

Romotop Riano 01 krbové kachle, plech

Romotop Riano 01 krbové kachle, plech Pre milovníkov výrazného a jednoznačného dizajnu sú tu pripravené krbové kachle RIANO. Ich líniový tvar nerozptyľuje a neodvádza pozornosť od širokého ohnis... Zobraziť celý popis »


Model: RIANO01

Popis

Romotop Riano 01 krbové kachle, plech

Pre milovníkov výrazného a jednoznačného dizajnu sú tu pripravené krbové kachle RIANO. Ich líniový tvar nerozptyľuje a neodvádza pozornosť od širokého ohniska v ich centre. V štandardnom prevedení sa RIANO dodáva v čiernom nástreku korpusu a strieborných dvierok. Pre ozvláštnenie sa môže horná časť pece zakončiť prírodným kameňom alebo keramickou doskou vo farebnej škále 30 glazúr.

Výška: 880 mm
Šírka: 810 mm
Hĺbka: 410 mm
Hmotnosť: 138 kg
Menovitý výkon: 8 kW
Priemer dymovodu: 150 mm
Vykurovacia schopnosť: 160 m3
Výška osi zadného vývodu: 762 mm
ah: 10 Pa
Účinnosť: 80%
Priemerná spotreba dreva: 2,6 kg / h

Farebné možnosti korpusu: sivá, čierna

Krbové kachle a krbové vložky
Je mnoho spôsobov, ako priviesť oheň as ním aj teplo a pohodu do Vášho domova. Jedným z nich je zaobstarať si krbové kachle, kachľové pece alebo krbovú vložku popredného európskeho výrobcu a dodávateľa - firmy Romotop, ktorá uplatňuje svoje vedomosti a zručnosti pri ich výrobe od svojho vzniku v roku 1992.

Či už uvažujete o účinnom a lacnom vykurovania alebo o doplnenie Vášho interiéru o krásny a účelný solitér, na týchto stránkach nájdete všetky potrebné informácie a dôvody, prečo si zakúpiť práve výrobok zn Romotop.

Dokumenty

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk