Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
RONAL opravná sada na vaničky z liateho mramoru REPAIRKIT
RONAL opravná sada na vaničky z liateho mramoru REPAIRKIT

RONAL opravná sada na vaničky z liateho mramoru REPAIRKIT

RONAL opravná sada na vaničky z liateho mramoru REPAIRKIT Vaničky sa môžu čistiť bežnými kvapalnými čistiacimi prostriedkami a možno ich leštiť jemným voskom, nesmú sa čistiť abrazívnymi čistiac... Zobraziť celý popis »


Model: REPAIRKIT

Popis

RONAL opravná sada na vaničky z liateho mramoru REPAIRKIT

Vaničky sa môžu čistiť bežnými kvapalnými čistiacimi prostriedkami a možno ich leštiť jemným voskom, nesmú sa čistiť abrazívnymi čistiacimi prostriedkami. Nevystavujte výrobok pôsobeniu kyselín, čpavku, chlóru, čističe odpadu ani farbivá na vlasy. V prípade poškodenia je možné vaničky opraviť špeciálnou opravnou sadou REPAIRKIT.

Tradícia výroby vysoko kvalitných sprchových vaničiek a ďalej sklenených sprchových a vaňových zásten začala u spoločnosti RONAL Jičín rokom 1999, kedy bola do Čiech prevezená časť technológie sesterské firmy RONAL France, nasledovaná výstavbou moderného výrobného závodu. V priebehu jednej dekády si výrobky značky RONAL vybudovali stabilnú a nezastupiteľnú pozíciu vo vyššej strednej triede na tuzemskom trhu - predovšetkým vďaka vysokej kvalite materiálov i spracovania, atraktívnemu dizajnu, veľkej variabilite ponuky aj priateľskému prístupu k zákazníkovi pri riešení atypických rozmerových variantov. Máloktorý európsky výrobca dokáže RONAL konkurovať šíri výberu skiel a dezénov zásten zo štandardnej katalógovej ponuky. Elegancia, funkčnosť, praktickosť i ľahká údržba sú zástenám RONAL vlastné; ocenia je bežní aj nároční užívatelia. Užite si aj Vy radosť zo sprchovania so značkou RONAL!

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk