Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
BAZÁR GARDENA Master Zavlažovací počítač 1892-29 PO SERVISE!!
BAZÁR GARDENA Master Zavlažovací počítač 1892-29 PO SERVISE!! BAZÁR GARDENA Master Zavlažovací počítač 1892-29 PO SERVISE!! BAZÁR GARDENA Master Zavlažovací počítač 1892-29 PO SERVISE!! BAZÁR GARDENA Master Zavlažovací počítač 1892-29 PO SERVISE!!

BAZÁR GARDENA Master Zavlažovací počítač 1892-29 PO SERVISE!!

Pre individuálne automatické a úsporné zavlažovanie. S GARDENA zavlažovacím počítačom Master je možné riadiť zavlažovanie flexibilne a individuálne. Je možné vytvoriť až šesť rôznych a nezávislý... Zobraziť celý popis »


Výrobca: GARDENA
Model: R__1892-29_6

Popis

Pre individuálne automatické a úsporné zavlažovanie.

S GARDENA zavlažovacím počítačom Master je možné riadiť zavlažovanie flexibilne a individuálne. Je možné vytvoriť až šesť rôznych a nezávislých programov. Prevádzka zabezpečuje batérie; zavlažovací počítač možné priamo pripojiť na vodovodný kohútik a ľahko ovládať len pomocou otočného a stlačovacího gombíka pre výber dát a ich potvrdenie. Ľahko čitateľný LC display s úplnou grafikou prehľadne zobrazuje všetky nastavenia. Ponuku je možné zobraziť v 10 jazykoch. Riadiacu jednotku odolnú voči poveternostným vplyvom možné odňať. Je veľmi ľahké centrálnu dobu zavlažovania prispôsobiť alebo zavlažovanie počas daždivého počasia zastaviť. Zariadenie je ideálny pre riadenie GARDENA rozdeľovača vody automatic. Zavlažovací počítač Master je možné kombinovať s GARDENA čidlom pôdnej vlhkosti.

Špecifikácia:
- Zdroj energie: 1x 9 V alkalická batéria (nie je súčasťou balenia)
- Prípojka pre senzor: Áno
- Prevádzkový tlak, min.: 0.5 bar
- Prevádzkový tlak, max.: 12 bar
- Závit pre pripojenie k vodovodnému kohútiku: 26,5 mm (G 3/4"), 33,3 mm (G 1")
- Začiatok zavlažovanie: nastaviteľný čas
- Doba trvania zavlažovania: 1 min. - 4 h.
- Intervaly zavlažovania: dni v týždni

ilustračné foto

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk