Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
BAZÁR GARDENA RollUp L Nástenný box na hadicu, 30m, biela 18627-20 BEZ ORIG. OBALU!!
BAZÁR GARDENA RollUp L Nástenný box na hadicu, 30m, biela 18627-20 BEZ ORIG. OBALU!! BAZÁR GARDENA RollUp L Nástenný box na hadicu, 30m, biela 18627-20 BEZ ORIG. OBALU!! BAZÁR GARDENA RollUp L Nástenný box na hadicu, 30m, biela 18627-20 BEZ ORIG. OBALU!!

BAZÁR GARDENA RollUp L Nástenný box na hadicu, 30m, biela 18627-20 BEZ ORIG. OBALU!!

Zavlažovanie, ktoré je vždy pripravené k akcii! Nástenný box na hadicu RollUp L neslúži len pre obyčajné skladovanie hadice, ale uľahčuje vám jej používanie pri zavlažovaní rastlín. Box na hadicu... Zobraziť celý popis »


Výrobca: GARDENA
Model: R__18627-20_2

Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež

Popis

Zavlažovanie, ktoré je vždy pripravené k akcii! Nástenný box na hadicu RollUp L neslúži len pre obyčajné skladovanie hadice, ale uľahčuje vám jej používanie pri zavlažovaní rastlín. Box na hadicu jednoducho namontujete na stenu vášho domu pomocou nástenného držiaka a pripojovacie hadicou ho prepojíte s vodovodným kohútikom. Zavlažovanie vašej veľkej záhrady nikdy nebolo tak pohodlné a flexibilné. Vďaka boxu otočnému o 180 ° a 30 metrov dlhé záhradnú hadicu je pri zavlažovaní zaistená maximálna voľnosť pohybu. V prípade použitia jednoducho vytiahnete záhradnú hadicu na požadovanú dĺžku a začnete zalievať. Akonáhle zastavíte, extra krátke uzamykacie body sa aktivujú a záhradnú hadicu zaistí. Po dokončení práce nemusíte hadicu navíjať, ohýbať sa, ani si špiniť ruky. Jednoduchým ľahkým zatiahnutím za koniec hadice uvoľníte zámok a aktivujete zabudovanú oceľovú pružinu. Tá vám hadicu automaticky, spoľahlivo a rovnomerne navinie. Inovatívna technológia RollControl zaisťuje pri navíjaní bezpečnosť a kontrolu, zatiaľ čo integrovaná vodiace cievka úhľadnosť a rovnomernosť. Hadicu GARDENA a príslušenstvo na vodu máte vždy po ruke, pretože ho možno pripevniť pod nástenný držiak a uskladniť tam z dôvodu úspory miesta. Nástenný box na hadicu RollUp L je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov odolných voči UV-žiareniu a mrazu. Znamená to, že vydrží rôzne poveternostné podmienky a môže zostať vonku na stene domu po celý rok. Okrem nástenného boxu na hadicu obsahuje balenie tiež všetky potrebné pripojovacie a montážne diely: nástenný držiak, pripojovacie hadicu, všetky potrebné diely Original GARDENA System a postrekovač s dvoma rôznymi možnosťami rozprašovacieho prúdu. Box na hadicu je navyše chránený poistkou proti krádeži. GARDENA poskytuje na tento vysoko kvalitný box na hadicu záruku v trvaní 5 rokov.

• Integrovaná ochrana pred mrazom
• otočný o 180 °
• vodiaca kladka hadice
• integrované príslušenstvo pre skladovanie
• poistka proti krádeži
• stopka proti odkvapkávaniu

parametre:
• Montáž: Na stenu
• Ochrana proti mrazu: Ano
• RollControl
• Rozmery D x Š x V: 66,2 x 26,6 x 50,3 cm
• Farba: šedá

obsah:
Kompletné na okamžité použitie s vysoko kvalitnou GARDENA hadicou s dĺžkou 30 m, 13 mm (1/2 "), fl exibilná pripojovacie hadicou, diely Original GARDENA systému a čistiacim postrekovačom. Vrátane držiaka na stenu so skrutkami, hmoždiniek a montážne pomôcky

ilustračné foto

Dokumenty

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk