INTEX PRISM FRAME Okrúhly bazén 366 × 76 cm s filtráciou 12V 26712GN
Zľava 17%
136,00 EUR
vrát. DPH
162,96 EUR
SKLADOM > 10 ks
Rozmer bazéna
Cena dopravy
- GLS DE: 23,33 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 24,39 EUR
- DHL DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 57,15 EUR
- DPD: 32,87 EUR
- GLS DE: 68,93 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 24,39 EUR
- MPL: 5,02 EUR
- GLS DE: 23,33 EUR
- GLS PL: 5,11 EUR
- DPD PL: 7,16 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS: 33,83 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS: 13,32 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- SPS: 4,40 EUR Môžete mať 18.05. - 19.05.
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 42,41 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
INTEX PRISM FRAME okrúhly nadzemný bazén 366x76cm s kartušovou filtráciou 26712GN
INTEX Prism Frame Premium 366x76cm je kvalitný nadzemný bazén s kartušovou filtráciou, ktorý ponúka ideálnu kombináciu odolnosti, jednoduchej montáže a moderného dizajnu. Vďaka pevnej konštrukcii z galvanizovanej ocele a odolnému 3-vrstvovému materiálu SuperTough™ PVC je tento rodinný bazén perfektnou voľbou na letné osvieženie v záhrade.
Hlavné výhody
- Okrúhly nadzemný bazén 366x76cm vhodný pre deti aj dospelých
- Súčasťou balenia je kartušová filtrácia pre čistejšiu vodu
- Bezpečné napätie filtrácie 12 V s transformátorom (GN verzia)
- Pevný rám z galvanizovanej ocele pre vysokú stabilitu
- Odolný 3-vrstvový bazénový plášť SuperTough™ PVC
- Rýchla a jednoduchá montáž približne za 30 minút
- Elegantné svetlosivé prevedenie vhodné do každej záhrady
Technické parametre
| Tvar | Okrúhly |
| Farba | Svetlosivá |
| Materiál | SuperTough™ PVC / oceľ |
| Rozmery | 366 x 76 x 366cm |
| Kapacita vody | 6503l |
| Filtrácia | Kartušová filtrácia 12V (2 271 l) |
| Doba zostavenia | 30 minút |
Obsah balenia
- Bazén INTEX Prism Frame Premium 366x76cm
- Kartušová filtrácia
Praktický bazén pre letnú pohodu v záhrade
INTEX Prism Frame Premium 26712GN ponúka dostatok priestoru na každodenné kúpanie, relax aj vodné hry počas horúcich letných dní. Stabilná rámová konštrukcia, jednoduchá inštalácia a priložená filtrácia zabezpečujú pohodlné používanie a čistú vodu počas celej kúpacej sezóny.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Výška bazéna | 0,76 m |
| Bazén | s kartušovou filtráciou |
| Tvar bazénu | Kruh |
| Rozmer bazéna | 3,66 m |
| Farba | sivá |
| Zdroj napájania | 12 V |
Dokumenty
Podobné produkty
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:


























