INTEX PRISM FRAME Okrúhly bazén 549 × 122 cm s kartušovou filtráciou 12V 26732GN
Cena dopravy
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 150,58 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 157,99 EUR
- DACHSER: 66,15 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 147,39 EUR
- DACHSER: 150,80 EUR
- DACHSER: 182,38 EUR
- DACHSER: 150,58 EUR
- DACHSER: 150,58 EUR
- DACHSER: 101,79 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 73,16 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DPD PL: 33,81 EUR
- SUUS: 37,91 EUR
- DACHSER: 139,96 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 73,16 EUR
- DACHSER: 34,90 EUR Môžete mať 18.05. - 19.05.
- DACHSER: 150,58 EUR
- DACHSER: 157,99 EUR
- Gebrüder Weiss: 59,45 EUR
- DHL CZ: 34,85 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
INTEX PRISM FRAME okrúhly bazén 549x122cm s kartušovou filtráciou 12V 26732GN
INTEX Prism Frame 549x122cm je extra priestranný nadzemný bazén s kartušovou filtráciou, ktorý ponúka ideálnu kombináciu stability, odolnosti a komfortného kúpania pre celú rodinu aj priateľov. Vďaka pevnej konštrukcii z galvanizovanej ocele, odolnému 3-vrstvovému materiálu SuperTough™ PVC a bohatému príslušenstvu je tento rodinný bazén perfektnou voľbou na letné oslavy, relax aj každodenné osvieženie v záhrade.
Hlavné výhody
- Veľký okrúhly bazén 549x122cm ideálny na rodinné kúpanie aj letné oslavy
- Súčasťou balenia je kartušová filtrácia 12V
- Bezpečné napätie filtrácie 12V s transformátorom
- Pevná konštrukcia z galvanizovanej ocele pre vysokú stabilitu
- Odolný 3-vrstvový bazénový plášť SuperTough™ PVC
- Súčasťou setu je rebrík, podložka aj krycia plachta
- Jednoduchá montáž približne za 60 minút
- Elegantný svetlosivý dizajn vhodný do každej záhrady
Technické parametre
| Tvar | Okrúhly |
| Farba | Svetlosivá |
| Materiál | SuperTough™ PVC / oceľ |
| Rozmery | 549 x 122 x 549cm |
| Kapacita vody | 24311l |
| Filtrácia | Kartušová filtrácia 12V (5678l/h) |
| Doba zostavenia | 60 minút |
Obsah balenia
- Bazén INTEX Prism Frame 549x122cm
- Kartušová filtrácia
- Bezpečnostný rebrík
- Podložka pod bazén
- Krycia plachta na bazén
Veľký rodinný bazén pre nezabudnuteľné leto
INTEX Prism Frame 26732GN ponúka dostatok priestoru na pohodlné kúpanie, vodné hry aj letné stretnutia s rodinou a priateľmi. Vďaka pevnej rámovej konštrukcii, bezpečnej filtrácii a kompletnému príslušenstvu si užijete čistú vodu, komfortné používanie a množstvo letnej zábavy priamo vo vlastnej záhrade.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Výška bazéna | 1,22 m |
| Bazén | s kartušovou filtráciou |
| Tvar bazénu | Kruh |
| Rozmer bazéna | 5,49 m |
| Farba | sivá |
| Zdroj napájania | 12 V |
Dokumenty
Podobné produkty
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:

























