Black & Decker PV1820L Dustbuster Pivot Aku ručný vysávač (18V/1,5Ah)
Cena dopravy
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 30,65 EUR
- DPD: 16,97 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- Zásielkovňa: 4,00 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR Môžete mať 05.05. - 06.05.
- Zásielkovňa: 3,90 EUR Môžete mať 05.05. - 06.05.
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 24,39 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Popis
Black & Decker PV1820L-QW: Ručný vysávač PIVOT 18V, 1,5 Ah
Black & Decker PV1820L-QW je kompaktný a výkonný bezdrôtový ručný vysávač PIVOT 18V, ideálny na rýchle a efektívne upratovanie v domácnosti. Vďaka modernej konštrukcii je o 15 % ľahší ako predchádzajúce modely a umožňuje jednoduchý prístup do všetkých ťažko dostupných miest, napríklad pod skrine, za radiátory alebo na police.
Priehľadná nádoba umožňuje jednoduchú kontrolu množstva nasbieraných nečistôt a hygienické vyprázdňovanie. Integrovaná cyklónová technológia a filtrácia zabezpečujú dlhodobý sací výkon a čistý výfukový vzduch. Vysávač je vybavený predlžovacím nadstavcom a flexibilnými kefami pre efektívne čistenie rôznych povrchov a materiálov.
Hlavné výhody
- Baterka 18 V – výkonný chod
- Kapacita batérie 1,5 Ah – dlhá výdrž
- Bezdrôtový prevádzka – voľnosť pohybu bez kábla
- Cyklónová technológia – konštantný sací výkon
- Priehľadná nádoba – jednoduchá kontrola a hygienické vyprázdňovanie
- Predĺžený nadstavec a kefy – jednoduchý prístup do všetkých kútov
- Kompatibilný so všetkými domácimi zásuvkami 18 V
Vhodné použitie
- Čistenie vyšších plôch – police, skrinky, lustre, rámy okien a obrazy
- Odstraňovanie prachu, drobkov a zvieracích chlpov
- Rýchle a hygienické upratovanie domácnosti
Technické parametre
| Baterka | 18 V |
| Kapacita batérie | 1,5 Ah |
| Doba prevádzky | 10 min |
| Doba nabíjania | 240 min |
| Hmotnosť | 5,5 kg |
| Bezdrôtový prevádzka | Áno |
| Energie | 27 Wh |
Rozsah dodávky
- 1× ručný vysávač PIVOT 18V
- 1× nabíjacia základňa
- 1× pevná kefa
- 1× integrovaný predlžovací nadstavec
Black & Decker PV1820L-QW je ideálna voľba pre každého, kto hľadá kompaktný, výkonný a praktický bezdrôtový vysávač s dlhou výdržou batérie a všestranným príslušenstvom na rýchle a efektívne upratovanie domácnosti.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Prevedenie | bezsáčkové |
| Vysávanie | suché |
| Typ vysávača | ručné |
| Objem vrecka / nádoby | 0,44 l |
| Kapacita akumulátora | 1,5 Ah |
| Napätie akumulátora | 18 V |
Podobné produkty
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:










