BOSCH GSR 185-LI PROFESSIONAL Aku vŕtací skrutkovač 2x 2 Ah, GAL 18V-20, kufor 06019K3000
Model: 06019K3000
Podobné produkty
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Popis
PRO GSR 185-LI
Akumulátorový vŕtací skrutkovač
Číslo obj. 0.601.9K3.000
- Ľahká manipulácia a ľahké ovládanie vďaka kompaktnej konštrukcii
- Vysokoefektívny bezuhlíkový motor umožňuje dlhšiu prácu a dlhšiu životnosť náradia
- Maximálny výkon a maximálna efektivita s pracovnou rýchlosťou až 1 900 ot/min
- Vyššia úroveň kompaktnosti, veľký výkon a bezuhlíkový motor
- Optimálne náradie na skrutkovanie do dreva alebo vŕtanie do dreva a kovu v úzkych priestoroch
Súčasťou tohto variantu
- Kufor na prenášanie
- Nabíjačka GAL 18V-20 Professional (katalógové číslo 1 617 S01 6KJ)
- 2× akumulátor GBA 18V 2.0Ah (katalógové číslo 1 617 B00 0BJ)
Technické parametre
Kapacita akumulátora*
2 Ah
Krútiaci moment (mäkký/tvrdý/max.)*
21/50/- Nm
Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň)*
0 – 500 / 0 – 1.900 ot/min
Hmotnosť s akumulátorom*
1,3 kg
Počet stupňov krútiaceho momentu
1
Typ akumulátora
Li-Ion
Upínací rozsah skľučovadla, min/max
1,5 / 13 mm
Hmotnosť bez akumulátora*
0,93 kg
Toto náradie zaručuje špičkové výsledky pri skrutkovaní do dreva až do 10 mm alebo vŕtaní do dreva až do 35 mm a do kovu až do 10 mm. Je ideálne pre remeselníkov a majstrov, ktorí potrebujú pracovať v stiesnených priestoroch a vyžadujú plný výkon.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Napätie akumulátora | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Počet akumulátorov | 2 |
| Max. krútiaci moment (tuhý / mäkký)(Nm) | 50 |
| Otáčky 1. chod (ot/min) | 500 |
| Otáčky 2. chod (ot/min) | 1900 |
| Max. priemer vŕtania, dreva | 35 mm |
| Max. priemer vŕtania, oceľ | 10 mm |
| Aku | 2x Aku 2,0 Ah kufor |
| Príklep | NIE |
| Motor | bezuhlíkový |
| Výkonová trieda | PRO |
Dokumenty
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:


















