Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
GELCO Greta nábytkové umývadlo z liateho mramoru biele, ľavé 900L
GELCO Greta nábytkové umývadlo z liateho mramoru biele, ľavé 900L GELCO Greta nábytkové umývadlo z liateho mramoru biele, ľavé 900L

GELCO Greta nábytkové umývadlo z liateho mramoru biele, ľavé 900L

GELCO Greta nábytkové umývadlo z liateho mramoru biele, ľavé 900L Prevedenie: biela Rozmer: 900 x 450 x 105 x 13 mm Dizajnové umývadlá z liateho mramoru dodávajú priestoru vzdušnosť a odľahčeno... Zobraziť celý popis »


Model: GRETA900L

Popis

GELCO Greta nábytkové umývadlo z liateho mramoru biele, ľavé 900L

Prevedenie: biela
Rozmer: 900 x 450 x 105 x 13 mm

Dizajnové umývadlá z liateho mramoru dodávajú priestoru vzdušnosť a odľahčenosť vďaka tenkej hrane a dokonale hladkému povrchu.
Atypické prevedenie realizujeme do 6 až 8 týždňov, za príplatok 35%:
napr umývadlo bez otvoru pre vodovodnú batériu, v prípade kombinácie umývadlá s nástennou vodovodnou batériou alebo s tromi otvormi pre umiestnenie stojankové vodovodné batérie is kohútiky.

vysvetlivky:
centr: výlevka je uprostred
L - výlevka je vľavo
P - výlevka je vpravo
dvojumývadlo - dve výlevky

Možnosti prevedenia: čierna mat, biela mat alebo granit +20%

Tieto umývadlá sú vyrábané podľa najprísnejších noriem a zo špičkových surovín, čím je zaručená ich dlhá životnosť. Umývadlá z liateho mramoru sú odliata zo špeciálnej zmesi, ktorej hlavnými zložkami sú prírodné mletý vápenec a epoxidová živica. Lesklý povrch je vytvorený vysoko odolnou vrstvou gelcoat.

Z hľadiska pružnosti umývadlá vykazujú neporovnateľne lepšie vlastnosti než keramika z dôvodu nižšej teploty vyzrievanie, kde sa keramika pri vypaľovaní stáva veľmi krehkou. Liaty mramor sa vyznačuje dokonale hladkým a rovným povrchom, ktorý si uchováva teplotu okolia. U umývadiel je riešená stránka dizajnová, ale aj stránka praktická. Umývadlá ponúka rôzne veľké odkladacie plochy, pekné tvary a hlavne sa vďaka ich hladkému povrchu veľmi dobre zbavujú nečistôt.

Umývadlá je možné použiť do kúpeľňového nábytku, ale aj samostatne zavesiť na konzole. Konzoly, sifón a vodovodné batérie nie sú súčasťou umývadiel.

ÚDRŽBA liateho mramoru
Čistenie výrobkov z liateho mramoru možno vykonávať bežnými kvapalnými čistiacimi
prostriedky. K poškodeniu povrchu však môže dôjsť pri použití abrazívnych čistiacich prípravkov, ktoré obsahujú piesok a látky podobného charakteru.
Nevystavujte liaty mramor pôsobeniu kyselín, čpavku, chlóru, čističe odpadu
ani farbív na vlasy. Čistenie prevádzajte výhradne mäkkou handričkou.

OPRAVA liateho mramoru
Drobné škrabance je možné preleštiť pastou používanú na karosérie
automobilov. Pre prípad väčšieho rozsahu poškodenia slúži opravná sada REPAIR SET (420 Sk / 19 EUR), s ktorou vyplníte miesta hlbších rýh alebo dokonca nahradíte odštiepeniu roh.

Na liata umývadlá poskytujeme záruku 5 rokov!

ILUSTRAČNÉ FOTO

Dokumenty

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk