Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
IDEAL Standard PLAYA záchodové sedátko J492901
IDEAL Standard PLAYA záchodové sedátko J492901 IDEAL Standard PLAYA záchodové sedátko J492901 IDEAL Standard PLAYA záchodové sedátko J492901 IDEAL Standard PLAYA záchodové sedátko J492901 IDEAL Standard PLAYA záchodové sedátko J492901

IDEAL Standard PLAYA záchodové sedátko J492901

IDEAL Standard PLAYA sedátko záchodové J492901 Prosté a praktické WC sedátko s poklopom určené pre klozety z keramickej série Ideal Standard PLAYA. Špeciálny mechanizmus pre rýchlu montáž a de... Zobraziť celý popis »


Výrobca: IDEAL STANDARD
Model: J492901

Popis

IDEAL Standard PLAYA sedátko záchodové J492901

Prosté a praktické WC sedátko s poklopom určené pre klozety z keramickej série Ideal Standard PLAYA.
Špeciálny mechanizmus pre rýchlu montáž a demontáž WC sedátka.
Prevedenie: biela

PLAYA
Kolekcia Playa obsahuje 7 rôznych prevedení umývadiel vrátane zápustnej a polozápustného, ??vhodných pre kombináciu s polostĺpom alebo stĺpom a tiež 2 možnosti WC a bidetov (závesné i stacionárne prevedenie). Všetky keramické výrobky sú k dispozícii s povrchovou úpravou IdealPlus a samozrejme s časovo neobmedzenou zárukou.
Štýl kolekcie Ideal Standard PLAYA, vyznačujúci sa svieži jednoduchosťou a súdobým prevedením, otvára vo Vašej kúpeľni priestor pre vyjadrenie vlastného charakteristického vkusu. Séria PLAYA vychádza z dielní dizajnového štúdia Artefakt, jedného z najuznávanejších európskych dizajnérskych tímov, a predstavuje dokonalú vyváženosť tvaru a funkcie. Hodnota tejto kúpeľňové série tkvie aj v jej praktickosti a rafinované štýlovosti - máte vďaka nej príležitosť zaobstarať si presne takú novú kúpeľňu, akú si zaslúžite.
Rad PLAYA vyniká jednoduchosťou, ktorá umožňuje prejaviť zmysel pre štýl a vlastné vyjadrenie každého zákazníka. V dizajne sa snúbi zaoblené rohy a jemne vedené línie - skrátka moderné elegancia tvarov, ktoré nie je na súčasnom trhu nikdy dosť. Celé poňatie tejto ucelenej rady vychádza zo základnej produktovej filozofie prestížnej nemeckej značky Ideal Standard - a síce presvedčenie, že kreativita je hnacou silou kúpeľňového dizajnu. Cieľom bolo stvoriť obytný priestor založený na inovatívnych riešeniach v tradične vysokej kvalite.
Výrobky zo série PLAYA sú k dispozícii s hydrofóbnou úpravou Ideal Plus. Je to povrchová úprava, ktorá bráni tomu, aby kvapôčky vody (a nečistoty, ktoré obsahujú) priľnuli ku keramickým povrchom. Čistenie je jednoduchšie a rýchlejšie, nie je nutné pri ňom používať agresívne chemické čistiace prostriedky, ktoré môžu ohroziť zdravie alebo životné prostredie.
Výrobky z dielne spoločnosti Ideal Standard udivujú už po mnoho desaťročí zákazníkov na celom svete nezabudnuteľným spojením špičkového dizajnu s prvotriednou kvalitou materiálov i dielenského spracovania. Luxus, kvalita, komfort - to je základná Trojhviezdie hodnôt, vďaka ktorým sa výrobky Ideal Standard stávajú voľbou číslo jedna v súkromnej i komerčnej sfére, o čom okrem iného svedčí aj stále sa rozrastajúcej zoznam kladných referencií, zahrňujúce napr siete aj tých nejexlkluzivnějších hotelových zariadení . Široké produktové porfólio Ideal Standard zahŕňa popri špičkových akrylátových vaní (vrátane vírivých) tiež keramické a akrylátové sprchové vaničky, sprchové kúty, bohatú ponuku sanitárnej keramiky a konečne aj interiérové armatúry. Do Vašej kúpeľne len to najlepšie ...

ILISTRAČNÍ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk