Kärcher BR 30/4 C Podlahový umývací stroj (820W/300mm) 1.783-220.0
Cena dopravy
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 20,15 EUR
- DHL DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 47,61 EUR
- DPD: 26,51 EUR
- GLS DE: 43,48 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS PL: 5,11 EUR
- DPD PL: 5,11 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS: 21,53 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS: 11,28 EUR
- GLS DE: 11,67 EUR
- SPS: 3,90 EUR Môžete mať 04.05. - 05.05.
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Popis
Kärcher BR 30/4 C (1.783-220.0) – Podlahový čistiaci stroj 300 mm, 4 l
Kärcher BR 30/4 C je kompaktný a praktický podlahový čistiaci stroj, ideálny pre reštaurácie, obchody, hotely alebo sanitárne priestory. Tento káblový stroj umožňuje rýchle a hygienické čistenie tvrdých podláh s minimálnou námahou.
Podlahy sú umyté a vysušené v jednom kroku, pričom čistenie prebieha iba s čistou vodou bez kontaktu rúk s nečistotami. Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii a vysokej manévrovateľnosti sa ľahko dostane aj pod nábytok a do ťažko prístupných miest.
Charakteristické vlastnosti a výhody
Valcová kefa s vysokou rýchlosťou otáčania
Až 10× vyšší prítlak než pri bežnom mopovaní. Ideálne pre štruktúrované podlahy a škáry. Rotácia kefy zároveň pomáha s pohybom stroja vpred.
Rýchle schnutie
Mäkká gumová sacia lišta zabezpečuje rýchle schnutie podláh pri pohybe vpred aj vzad. Satie je možné vypnúť pomocou pedála pre intenzívne čistenie.
Možnosť vypnutia satia
Satie je možné deaktivovať pedálom. Možnosť použitia čistiaceho prostriedku pre hĺbkové čistenie.
Vyberateľné nádrže
Nádrž na čistú vodu je možné jednoducho naplniť v umývadle. Nádrž na špinavú vodu je možné samostatne vybrať a vyprázdniť. Obe nádrže je možné vybrať samostatne alebo spolu a majú praktické madlá na prenášanie.
Technické údaje
| Typ pohonu | Elektrický (sieťová prevádzka) |
| Pohon vpred | Pomocou rotácie kefy |
| Pracovná šírka kefy | 300 mm |
| Pracovná šírka sania | 300 mm |
| Nádrž na čistú / špinavú vodu | 4 / 4 l |
| Teoretický plošný výkon | 200 m2/h |
| Praktický plošný výkon | 130 m2/h |
| Otáčky kefy | 1450 ot./min |
| Prítlak kefy | 100 g/cm2 |
| Spotreba vody | 0,3 l/min |
| Hlučnosť | max. 72 dB(A) |
| Napätie | 220 – 240 V |
| Frekvencia | 50 – 60 Hz |
| Príkon | 820 W |
| Farba | Antracit |
| Rozmery (D × Š × V) | 507 × 343 × 1145 mm |
Obsah balenia
- Valcová kefa: 1 ks
- Prepravné kolieska
- Priame sacie lišty: 1 ks
Vybavenie
- Dvojnádržový systém
- Elektrická prevádzka (sieťová)
Oblasti použitia
- Reštaurácie, kaviarne a gastronomické prevádzky
- Hotely, penzióny a ubytovacie zariadenia
- Maloobchodné predajne a butiky
- Sanitárne a hygienické priestory
- Kancelárie a administratívne budovy
- Školy, škôlky a verejné inštitúcie
- Nemocnice a zdravotnícke zariadenia
- Čistenie tvrdých podláh (dlažba, PVC, linoleum, kameň)
Kärcher BR 30/4 C je ideálnou voľbou pre používateľov, ktorí hľadajú kompaktný, efektívny a ľahko ovládateľný podlahový čistiaci stroj pre každodenné profesionálne použitie.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Zdroj napájania | 220-240 V |
| Príkon | 820 W |
| Šírka záberu | 30 cm |
| Objem nádrže | 4 l |
| Typ | Professional |
| Farba | antracit |
Dokumenty
Podobné produkty
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:



