Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KOLO Next krídlové dvere pre bočnú stenu 100cm otvárateľné von, pravé Reflex HDSF10222003R
KOLO Next krídlové dvere pre bočnú stenu 100cm otvárateľné von, pravé Reflex HDSF10222003R KOLO Next krídlové dvere pre bočnú stenu 100cm otvárateľné von, pravé Reflex HDSF10222003R KOLO Next krídlové dvere pre bočnú stenu 100cm otvárateľné von, pravé Reflex HDSF10222003R KOLO Next krídlové dvere pre bočnú stenu 100cm otvárateľné von, pravé Reflex HDSF10222003R

KOLO Next krídlové dvere pre bočnú stenu 100cm otvárateľné von, pravé Reflex HDSF10222003R

KOLO Next krídlové dvere pre bočnú stenu 100 cm otvárateľné von, pravé Reflex HDSF10222003R Krídlové dvere pre kombináciu s pevnou bočnou stenou NEXT HSKX dvere otvárateľné von. Rozmerové možno... Zobraziť celý popis »


Výrobca: KOLO
Model: HDSF10222003R

Popis

KOLO Next krídlové dvere pre bočnú stenu 100 cm otvárateľné von, pravé Reflex HDSF10222003R

Krídlové dvere pre kombináciu s pevnou bočnou stenou NEXT HSKX dvere otvárateľné von.

Rozmerové možnosti: 982 - 1000 mm *
Šírka vstupu: 712 mm
Výška: 1950 mm
Výplň: pravé bezpečnostné sklo číre
Farba profilu: chróm / strieborná lesklá

Stabilizačný profil, upevňujúci bočnú stenu k stene, je súčasťou dodávky krídlových dverí HDSF pre kombináciu s pevnou stenou.

* Rozmerové možnosti - pre max šírku dverí vrátane hr. pevné steny, tesnenia a podlahového profilu.

L - závesy dverí vľavo
R - závesy dverí vpravo

Súčasťou dodávky stierka na sklo, zahrnutá v cene výrobku.

"Reflex KOLO" je špeciálna povrchová úprava, vďaka ktorej je povrch výrobku ideálne hladký a následná údržba veľmi jednoduchá. Charakteristickou
vlastností povrchovej úpravy "Reflex KOLO" je splynutie drobných kvapiek vody vo väčšej a ich rýchle stekanie spoločne s vodným kameňom a nečistotami. Povrchová úprava "Reflex KOLO" sa nanáša v priebehu výrobného procesu. Keramický alebo sklenený povrch opatrený touto úpravou je výnimočne hladký, a preto na ňom nezostávajú nečistoty a vodný kameň. Ak k tomu predsa len dôjde, je ich odstránenie veľmi jednoduché. K bežnej teda stačí jemný handričku alebo hubka. Po umytí je povrch navyše krásne lesklý, kúpeľňa vyzerá stále ako nová a priamo septembra čistotou. Povrchová úprava "Reflex KOLO" má atest hygienického Inštitútu.

KERAMAG - KOLO - SANITEC s.r.o.
SANITEC, najväčší európsky výrobca sanitárnej keramiky a vybavenia pre kúpeľne, zaujíma aj významné postavenie v celosvetovom meradle. SANITEC je najväčším alebo druhým najväčším výrobcom a dodávateľom sanitárnej keramiky v každej krajine. V Českej a slovenskom republike ho reprezentuje obchodné a marketingové zastúpenie SANITEC, sro , Ktoré ponúka: sanitárnu keramiku, exkluzívne série keramiky a nábytku KERAMAG; sanitárnu keramiku, kúpeľňový nábytok, vane, masážne vane a sprchové kúty KOLO s moderným dizajnom a vysokou kvalitou za rozumnú cenu vrátane vybavenia malých kúpeľní a priestor pre telesne postihnutých a škôlky; inštalačné podomietkové moduly pre WC Technic s jedinečnou funkciou Smart Fresh, exkluzívne sprchové kúty KORALLE.

K hlavným výrobkom, ktoré na český a slovenský trh dodáva patrí:
* KERAMAG - exkluzívna séria kúpeľňovej keramiky a nábytku vysokej kvality uspokojí aj tie najvyššie priania náročných zákazníkov. Moderný dizajn, pochádzajúci od slávnych dizajnérov zaručuje dlhoročnú spokojnosť.
* KOLO - Výrobky značky KOLO ponúkajú výnimočne široký sortiment keramiky, nábytku, vaní a sprchovacích kútov za výbornú cenu. Vďaka rozmanitým tvarom a prevedenie je možné si zariadiť kúpeľňu podľa vlastných predstáv.
* KORALLE - Moderné designové sprchovacie kúty, sprchové vaničky a vane dodávajú skvelé estetické pocity. Upútavajú originálnym designom, perfektným prevedením a vysokým komfortom.

Sprchové kúty KOLO a KORALLE
Moderné sprchové kúty KOLO za rozumnú cenu aj luxusné sprchové kúty KORALLE sú vyrábané v mnohých typoch a rozmeroch. V ponuke sú rohové štvrťkruhové sprchové kúty KOLO a štvorcové sprchové kúty. Nechýba stenové sprchové kúty KOLO a sprchové dvere KOLO. Sprchové kúty KOLO a sprchové kúty KORALLE vytvára z kúpeľne miesto príjemnej relaxácie a pohody. Výnimočná transparentnosť, moderný minimalistická elegancia, kvalitné technické prevedenie, dokonalá tesnosť, pohodlný chod dverí a extrémne ľahké čistenie vedie k veľkému záujmu o tieto sprchové kúty KOLO a KORALLE.

Kúpeľňový nábytok KOLO a KERAMAG
Kúpeľňový nábytok KERAMAG a kúpeľňový nábytok KOLO ponúka originálny dizajn a výber z mnohých štýlov. Kúpeľňový nábytok KERAMAG a KOLO je vyrobený z materiálov odolných vlhkosti. Kúpeľňový nábytok KERAMAG a KOLO zahŕňa mnoho typov skriniek a zrkadiel s potrebným úložným priestorom. Kúpeľňový nábytok je navrhnutý podľa najnovších trendov. Vysokú kvalitu zaručuje kvalitné odskúšaný materiál, kvalitné tvrdé laky rovnako ako vysoko spoľahlivé kovanie s doživotnou zárukou. Kúpeľňový nábytok KERAMAG a KOLO od nás spĺňa najvyššie kvalitatívne štandardy a umožňuje správnu funkciu po mnoho rokov. Novinkou je rad nábytku Domino - univerzálne zostavy, ktoré možno kombinovať s väčšinou umývadiel KOLO.

Vane KOLO
Od obdĺžnikové vane KOLO, cez rohové vane KOLO, asymetrické vane KOLO, oválne vane KOLO a kruhové vane KOLO, vedie cesta k nám, k moderným a kvalitným vaniam značky KOLO. Všetky vane sú vyrábané z najkvalitnejšieho akrylátu Lucite ® a sú k dispozícii aj ako masážne vane KOLO. Pri voľbe vane venujte pozornosť tomu, aby naša vaňa KOLO bola naozaj pohodlná. Užívateľské vlastnosti vane zvyšujú estetické podhlavníky a praktická madlá. Relaxáciu a dokonalé uvoľnenie ponúka hydromasážne vane KOLO, ktoré sú pre zachovanie vysokej hygieny vybavené systémami dezinfekcie.

Celoeurópsky rešpektovaná značka Kolo Vám ponúka vysoko kvalitné výrobky s moderným designom za rozumnú cenu. Kolo so svojou šírkou sortimentu stáva absolútnou jednotkou v oblasti základnej a strednej cenovej kategórie. Keramika Kolo udáva trend v oblasti ľahkej údržby a komfortu.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk