Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KORADO KORALUX LINEAR Classic Kúpeľňový radiátor KLCM 1500.750 Alloy Black
KORADO KORALUX LINEAR Classic Kúpeľňový radiátor KLCM 1500.750 Alloy Black KORADO KORALUX LINEAR Classic Kúpeľňový radiátor KLCM 1500.750 Alloy Black KORADO KORALUX LINEAR Classic Kúpeľňový radiátor KLCM 1500.750 Alloy Black KORADO KORALUX LINEAR Classic Kúpeľňový radiátor KLCM 1500.750 Alloy Black KORADO KORALUX LINEAR Classic Kúpeľňový radiátor KLCM 1500.750 Alloy Black KORADO KORALUX LINEAR Classic Kúpeľňový radiátor KLCM 1500.750 Alloy Black

KORADO KORALUX LINEAR Classic Kúpeľňový radiátor KLCM 1500.750 Alloy Black

KORADO KORALUX LINEAR Classic Kúpeľňový radiátor KLCM 1500.750 Alloy Black Rúrkové vykurovacie telesá KORALUX LINEAR CLASSIC - M sú vyrobené z uzavretých oceľových profilov s prierezom v tvare ... Zobraziť celý popis »


Model: KLC15000750M40

Popis

KORADO KORALUX LINEAR Classic Kúpeľňový radiátor KLCM 1500.750 Alloy Black

Rúrkové vykurovacie telesá KORALUX LINEAR CLASSIC - M sú vyrobené z uzavretých oceľových profilov s prierezom v tvare "D" a rovných profilov s kruhovým prierezom. Spodné stredové pripojenie s pripojovacou roztečou 50 mm. Vykurovacie telesá sú dodávané so sadou pre upevnenie na stenu vrátane odvzdušňovacie a zaslepovacie zátky.

Parametre:
Výška: 1500 mm
Dĺžka: 750 mm
Hĺbka: 30 mm
Oceľové trubky: priemer 20 mm
Oceľový profil: 40 × 30 mm
Vodný objem telesa: 8,0 l
Pripojovacie rozteč: 50 mm
Pripojovací závit: 6 × G1 / 2 "vnútorný
Najvyšší prípustný prevádzkový pretlak: 1,0 MPa
Skúšobný pretlak: 1,3 MPa
Najvyššia prípustná prevádzková teplota: 110 ° C
Pripojenie vykurovacieho telesa: spodné stredové
Menovitý tepelný výkon: (75/65/20 ° C) 919 W
Prevedenie: White RAL 9010

Možno ich tiež použiť pre kombinované vykurovanie.

Konštrukčné riešenie umožňuje dosúšanie textílií. V našej ponuke teraz nájdete sušiaky a vešiaky, ktoré rozšíria praktické využitie rúrkových vykurovacích telies KORALUX.

Vykurovacie telesá KORALUX sú ponúkané v základnom farebnom prevedení biela RAL 9016 a na objednávku podľa vzorkovníka z ďalších 21 farebných odtieňoch.

Pre pripojenie vykurovacieho telesa je možné použiť integrovanú armatúru HM dodávanú vrátane termostatické hlavice:
ARMATÚRA HM je špeciálne vyvinutá pre pripojenie doskových vykurovacích telies RADIK MM tj vykurovacieho telesa bez ventilu so spodným pripojením s roztečou 50 mm. S výhodou ju možno tiež použiť pre všetky ďalšie vykurovacie telesá KORALUX a KORATHERM sa rovnakým spôsobom pripojenia na vykurovaciu sústavu. Jedná sa o integrovanú armatúru tj v tele armatúry je integrovaný ventil a regulačné uzatváracie skrutkovania a možno teda odpojiť vykurovacie teleso od vykurovacej sústavy bez prerušenia prevádzky. Armatúra umožňuje prednastavenie prietoku vykurovacím telesom,
jeho uzavretie na vstupe i výstupe a vďaka termostatické hlavici reguláciu tepelného výkonu vykurovacieho telesa v závislosti na teplote vo vykurovanej miestnosti. Stupeň prednastavenia je daný
počtom otáčok kolky regulačného šróbenia z polohy "uzavreté". Prednastavenie regulačného stupňa je reprodukovateľné tj pri uzatvorení prietoku a následnom otvorení nedôjde k zmene v nastavení regulačného stupňa.

Rúrkové vykurovacie telesá KORALUX sú určené predovšetkým na vykurovanie kúpeľní, WC, kuchyňou a miestností s podobným charakterom. Moderná konštrukcia umožňuje dokonalé využitie priestoru interiérov a výber farebných odtieňov spĺňa požiadavku na ich farebné vyváženie.

Vďaka svojej konštrukcii sú použiteľné v teplovodných vykurovacích sústavách s núteným i samospádovým obehom teplonosnej látky, ktorej najvyššia prípustná teplota je nižšia než 110 ° C. Vlastnosti teplonosnej látky musí byť v súlade s normou STN 07 7401.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk