Makita DUH607F001 Aku nožnice na živý plot 600 mm, Li-ion LXT (1x1,5Ah /18V)
Model: DUH607F001
Podobné produkty
Popis
Makita DUH607F001 Aku nožnice na živý plot 600 mm, Li-ion LXT (1x1,5Ah /18V)
Aku nožnice Makita DUH607F001 ponúkajú vynikajúce vyváženie a profesionálny výkon s nízkou spotrebou energie. 18 V Li-ion akumulátor LXT a 600 mm dlhá lišta umožňujú komfortné strihanie aj na väčšiu vzdialenosť.
Maximálna hrúbka strihu 15 mm spolu s rýchlosťou 2 700 zdvihov za minútu zaručuje presný a rýchly rez. Nízke vibrácie (? 2,5 m/s2) a antivibračná konštrukcia zvyšujú komfort pri dlhodobej práci.
Nožnice sú vybavené elektrickou brzdou, ochranou proti preťaženiu a technológiou XPT pre lepšiu ochranu proti prachu a vode. Ergonomická rukoväť so Softgripom zabezpečuje pevný a pohodlný úchop.
Balenie obsahuje akumulátor 3,0 Ah a nabíjačku.
Technické parametre
| Akumulátorová séria | LXT |
| Napätie akumulátora | 18 V |
| Typ akumulátora | Li-ion |
| Dĺžka strihu | 600 mm |
| Max. hrúbka vetiev | 15 mm |
| Počet zdvihov naprázdno | 2 700 min?1 |
| Rozstup zubov | 28 mm |
| Doba chodu (18 V / 3,0 Ah) | 60 min |
| Hmotnosť bez aku | 2,4 kg |
| Hmotnosť s akumulátorom | 2,8–3,1 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 1029 × 209 × 188 mm |
| Vibrácie – strih živého plotu | ? 2,5 / ? 2,5 m/s2 |
| Vibračný faktor K | 1,5 m/s2 |
| EAN | 0088381777292 |
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Dokumenty
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:









