DeWALT DCE088NG18 Laser samonivelačný kríž, zelený lúč 18V - iba telo, kufor TStak
DeWALT DCE088NG18 Laser samonivelačný kríž, zelený lúč 18V - iba telo, kufor TStak DeWALT DCE088NG18 Laser samonivelačný kríž, zelený lúč 18V - iba telo, kufor TStak DeWALT DCE088NG18 Laser samonivelačný kríž, zelený lúč 18V - iba telo, kufor TStak DeWALT DCE088NG18 Laser samonivelačný kríž, zelený lúč 18V - iba telo, kufor TStak
Zľava 22%
• Zelený krížový laser napájania batérií 10,8V, 12V alebo 18V zo systému XR DeWALT • Zelený lúč je 4x jasnejší ako červený a je lepšie viditeľný. • Laserový kríž s automatickým porovnaním s pres... Zobraziť celý popis »
vrát. DPH
SKLADOM > 10  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: DEWALT
Záruka: 3 roky
Model: DCE088NG18-XJ
Váha: 3,60 kg
Popis
• Zelený krížový laser napájania batérií 10,8V, 12V alebo 18V zo systému XR DeWALT
• Zelený lúč je 4x jasnejší ako červený a je lepšie viditeľný.
• Laserový kríž s automatickým porovnaním s presnosťou ± 3 mm/10 m.
• Zablokovanie výkyvu diódy
• Kompatobilný s detektorom DE0892G
Technické údaje
• Počet lúčov alebo rovín: 2
• Viditeľnosť: 30 m
• Napájanie: 12V/18V (bez batérie a nabíjačky)
• Automatické porovnanie: +/- 4°
• Uchytenie stojana: 1/4" a 5/8"
• Balenie: kufor TStak
• Hmotnosť: 4,3 kg
• Presnosť: +/- 3 mm na 10m
• Typ lasera: krížový
• Max dosah s detektorom: 50 m s detektorom
Rozsah dodávky
• iba telo - bez akumulátorov a nabíjačky
• kufor TStak.
ILUSTRAČNÉ FOTO
Predĺžte si záruku s MYDEWALT
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Pracovný rozsah 50 m s prijímačom, 30 m
Rozsah nivelácie +/- 4°
Presnosť merania +/- 3 mm na 10
Projekcia 2 čiary
Laserová dióda 510 nm
Trieda lasera 2
Statívový závit 5/8", 1/4"
Zdroj napájania 12 V, 18 V