Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Paffoni LEVEL vaňová batéria chróm / mat. s kompletom LEC023MC
Paffoni LEVEL vaňová batéria chróm / mat. s kompletom LEC023MC Paffoni LEVEL vaňová batéria chróm / mat. s kompletom LEC023MC

Paffoni LEVEL vaňová batéria chróm / mat. s kompletom LEC023MC

Paffoni LEVEL vaňová batéria chróm / mat. s kompletom LEC023MC Prevedenie: chróm / mat. LEVEL Level znamená v angličtine "úroveň", prípadne "rovnováha" - ako príznačné označenie pre sériu vod... Zobraziť celý popis »


Výrobca: PAFFONI
Model: LEC023MC

Popis

Paffoni LEVEL vaňová batéria chróm / mat. s kompletom LEC023MC

Prevedenie: chróm / mat.

LEVEL
Level znamená v angličtine "úroveň", prípadne "rovnováha" - ako príznačné označenie pre sériu vodovodných batérií Paffoni LEVEL, ktorých úroveň ako estetická, aj kvalitatívne sa rozhodne nepohybuje nízko. Spojenie vydutého oblúku s ostro rezanými hranami sa drží súčasných trendov, ťažiacich z napätia medzi kubizmom a klasikou.

Paffoni
Táto firma pôsobí na trhu už od roku 1953. Od tej doby až do dneška zaisťuje svojim zákazníkom po celom svete ceny zodpovedajúcej kvalite.
Talianska spoločnosť Paffoni sa zaoberá výrobou kvalitných kúpeľňových batérií od najlacnejšej cez retro batéria s krídelkami navodzujúce jedinečnú atmosféru až po pohodlné termostatické batérie s možnosťou voľby teploty. Je tu jasne rozpoznateľný dôraz na kvalitu použitého materiálu i elegantného spracovania každej jednotlivej baterie.Na všetky batérie poskytujeme 5 ročnú záruku a je možné objednať akýkoľvek náhradný diel. Väčšinu batérií je možné dodať v rôznych farebných kombináciách (napr. chróm-zlato) ..
Sprchové komplety Paffoni dokážu uspokojiť želania bežných aj náročných užívateľov. Paffoni svoje sprchové kúty maximálne prispôsobuje požiadavkám svojich zákazníkov. Sprchy a sprchové systémy Paffoni sú jednoduché a zároveň elegantné. Vynikajú dokonalou funkčnosťou, ladnými tvarmi a perfektným materiálom, ktorý vám zaručí mnoholetá komfort pri sprchovaní.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk