Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
RAVAK BEHAPPY II Umývadlo 55 x 40 cm, biele XJA01155000
RAVAK BEHAPPY II Umývadlo 55 x 40 cm, biele XJA01155000 RAVAK BEHAPPY II Umývadlo 55 x 40 cm, biele XJA01155000 RAVAK BEHAPPY II Umývadlo 55 x 40 cm, biele XJA01155000 RAVAK BEHAPPY II Umývadlo 55 x 40 cm, biele XJA01155000

RAVAK BEHAPPY II Umývadlo 55 x 40 cm, biele XJA01155000

Skvele poslúži kdekoľvek v kúpeľni. Na umývadlo nadväzuje aj kompaktná jednoduchá skrinka, ktorá ľahko uloží všetko, čo potrebujete.Technické parametre:• rozmery: 55 x 40 cm• materiál: kompozitný... Zobraziť celý popis »


Výrobca: RAVAK
Model: XJA01155000

Popis

Skvele poslúži kdekoľvek v kúpeľni. Na umývadlo nadväzuje aj kompaktná jednoduchá skrinka, ktorá ľahko uloží všetko, čo potrebujete.

Technické parametre:
• rozmery: 55 x 40 cm
• materiál: kompozitný - liata zmes dolomitu a živice
• prepad: ÁNO
• otvor pre stojankovú batériu: 35 mm
• skrinka pod umývadlo: SD BeHappy II
• doplnky: umývadlová pileta nízka a sifón rúrkový alebo nábytkový
• záruka: 5 rokov

Rovné umývadlo BeHappy II je dodávané s prepadom. Inštaluje sa na stenu, alebo na skrinku pod umývadlo SD BeHappy II. Umývadlo je dodávané s otvorom 35 mm pre stojankovú batériu. Umývadlo BeHappy II odporúčame doplniť umývadlovou piletou nízkou a sifónom trubkovým alebo pri doplnení skrinky pod umývadlo sifónom nábytkovým. Pre ucelené riešenia a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame umývadlo BeHappy II kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu BeHappy II (zrkadlom BeHappy II, skrinkou pod umývadlo SD BeHappy II, vaňou BeHappy II), stojankovou batériou RAVAK a ďalšími výrobkami RAVAK. Montážna sada (pripojovacie hmoždinky, skrutky, atď.) Vrátane krytky prepadu je súčasťou dodávky.

Chytro vyriešené
Aj malá kúpeľňa vám môže poskytnúť dostatok priestoru na využitie. Tejto myšlienke sa podriadilo i umývadlo BeHappy, a preto je ho možné jednoducho inštalovať nielen do rohu kúpeľne, ale i nad rovnomennú vaňu v oblasti nôh.

Súčasť konceptu
K umývadlu BeHappy odporúčame vybrať i vaňu, až potom vznikne požadovaná synergia. Koncept BeHappy je postavený na myšlienke vrstvenia nad seba, keď je umývadlo možné zavesiť do rohu nad vaňu bez toho, aby k nej akokoľvek obmedzilo prístup.

Autorský dizajn
Umývadlo i vaňa vznikli v štúdiu Nosal Design, ktoré je známe svojím praktickým, a hlavne inovatívnym dizajnom. Umývadlo BeHappy je toho najlepším príkladom.

Pohodlné používanie
Tvar umývadla do malých priestorov dizajnér premyslel tak, aby umožnilo pohodlné umývanie sa, ale aby zbytočne nezabralo ani centimeter cenného miesta.

ilustračné foto

Dokumenty

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk