Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
RAVAK Classic Mini I white umývadielko s otvormi XJF01100000
RAVAK Classic Mini I white umývadielko s otvormi XJF01100000 RAVAK Classic Mini I white umývadielko s otvormi XJF01100000 RAVAK Classic Mini I white umývadielko s otvormi XJF01100000 RAVAK Classic Mini I white umývadielko s otvormi XJF01100000

RAVAK Classic Mini I white umývadielko s otvormi XJF01100000

RAVAK Classic Mini I white umývadielko s otvormi XJF01100000 umývadielko z liateho mramoru radu Classic, určené najmä do priestorov WC v dĺžke 40 cm Classic Mini I Určené do veľmi malých kúpeľ... Zobraziť celý popis »


Model: XJF01100000

Popis

RAVAK Classic Mini I white umývadielko s otvormi XJF01100000

umývadielko z liateho mramoru radu Classic, určené najmä do priestorov WC

v dĺžke 40 cm

Classic Mini I Určené do veľmi malých kúpeľní a na WC. Možnosť umiestnenia aj do rohu. Samostatne umiestnené umývadielko je možné inštalovať na stenu pomocou chrómovaných konzol, ktoré možno využiť na odkladanie uterákov alebo doplniť skrinkou pod umývadlo. Classic Mini I Dodávané s otvorom 35 mm pre stojankovú batériu. Ľavú alebo pravú variantu určuje umiestnenie batérie a je možné ju meniť otočením výrobku Classic Mini Io 180 °.

Pre ucelené riešenia a dizajnové zladenie odporúčame umývadielko doplniť skrinkou pod umývadlo SD Classic 400, stojankovú umývadlovú batérií, umývadlovým sifónom a umývadlovú Pilet RAVAK.

rozmery: 400 x 220 mm ľavá varianta


Koncept RAVAK je komplexné poňatie kúpeľňového vybavenia. Všetky jeho súčasti sú navrhnuté tak, aby spolu harmonicky ladili, prakticky riešili dispozícii kúpeľne a uľahčili jej každodenné užívanie.

Koncepty RAVAK zahŕňajú designové vane prispôsobené nielen pre kúpanie, ale aj pre pohodlné sprchovanie, vaňové zásteny alebo vaňové dvere, zladená umývadlá, ktorá svojím tvarom vaniam vychádza v ústrety, kvalitný kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a široký sortiment doplnkov (podhlavníky, madlá, panely atď ).

Ponúkame vám šesť dokonale zladených celkov - konceptov. Vyberať môžete z premyslených riešení pre menšie kúpeľne - Avocado a BeHappy, v akejkoľvek kúpeľni obstojí šikovný koncept Rosa, množstvo odkladacích priestorov v kúpeľni poskytne Praktik, nadčasovosť akejkoľvek kúpeľni zaistí Classic a dizajn na svetovej úrovni vnesie do vašej kúpeľne koncept Evolution.

Ak sa rozhodnete pre kúpeľňový koncept, vyhnete sa zdĺhavému vyberanie, obchádzanie obchodov a kúpeľňových štúdií, listovanie v katalógu alebo hľadanie na internete.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk