Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
ROLTECHNIK Sprchová zástena WALK PRO/800 brillant/transparent 4000683
ROLTECHNIK Sprchová zástena WALK PRO/800 brillant/transparent 4000683 ROLTECHNIK Sprchová zástena WALK PRO/800 brillant/transparent 4000683 ROLTECHNIK Sprchová zástena WALK PRO/800 brillant/transparent 4000683 ROLTECHNIK Sprchová zástena WALK PRO/800 brillant/transparent 4000683

ROLTECHNIK Sprchová zástena WALK PRO/800 brillant/transparent 4000683

Veľkopriestorová bezrámové sprchová zástena Užite si pohodlie voľného priestoru za veľmi priaznivú cenu s novým modelom WALK PRO. Otvorený priestor je umocnený použitím veľké sklenené plochy z 6 ... Zobraziť celý popis »


Výrobca: ROLTECHNIK
Model: 4000683

Popis

Veľkopriestorová bezrámové sprchová zástena
Užite si pohodlie voľného priestoru za veľmi priaznivú cenu s novým modelom WALK PRO. Otvorený priestor je umocnený použitím veľké sklenené plochy z 6 mm bezpečnostného skla. Široká ponuka rozmerov vám dovolí sa naozaj rozmáchnout a jednoduchá montáž je príjemným bonusom.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:
• Výška kúta (h): 2000 mm
• Inštalačný rozmer: 781-786 mm
• Materiál výplne: bezpečnostné sklo
• Výplň: transparent (číre sklo)
• Materiál profilu: hliník
• Sila skla: 6 mm
• Povrchová úprava: ROLSHIELD
• Typ profilu: Brillant

Veľkopriestorová bezrámová sprchová zástena WALK PRO-SANIPRO zo série SANIPRO LINE sa skvele hodí predovšetkým do veľkých kúpeľní a dizajnových interiérov. Vďaka možnosti individuálneho nastavenia dĺžky vzpery možno dosiahnuť netradične veľkého sprchovacieho priestoru, v ktorom pocítite skutočnú voľnosť pohybu.

Minimalistický vzhľad a čisté línie sú hlavným znakom novej bezdveřové sprchové zásteny WALK PRO-SANIPRO.

Pre upevnenie zásteny, a teda zaistenie jej maximálnej stability, slúži dizajnová hliníková vzpera v povrchovej úprave Brillant. Dĺžku vzpery je možné prispôsobiť konkrétnym potrebám, a to až do prekvapivých 1200 mm. Vďaka jednoduchému upevneniu možné sprchovú zástenu inštalovať v ľavom i pravom prevedení. Sklo sprchové zásteny sa vrábí v prevedení Transparent.

Prednosťou sprchové zásteny WALK PRO-SANIPRO je, predovšetkým vďaka absencii pohyblivých častí, dlhá životnosť s minimálnym mechanickým opotrebením.

Sprchová zástena je kvôli otvorenému sprchovaciemu priestoru vhodná predovšetkým do hojne vykurovaných kúpeľní. Ak je kúpeľňa menej vykurovaná, v kombinácii s horúcou vodou vznikne v sprchovacom priestore prievan, ktorý môže spôsobovať pocit chladu pri sprchovaní.

Sprchová zástena WALK PRO-SANIPRO sa pýši, ako je vyššie spomenuté, transparentné výplní skiel. Sklo síce nemá potlač, ani hrubý povrch, teda čistenie nie je tak náročné. Ale aj napriek tomu doporučujeme pre ľahšiu údržbu zakúpiť sadu ROLSHIELD COMPLETE CARE.
Rolshield complete care

Použitím sady ROLSHIELD COMPLETE CARE na svoje sprchové dvere nanesiete vrstvu Rolshield na báze nanotechnológie, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Zaistíte si tak obdobnú povrchovú úpravu, akú disponujú sprchové kúty vyšších radov.

Inštaláciou sprchové zásteny priamo na podlahu možno vytvoriť prirodzený bezbariérový vstup do sprchovacieho priestoru. Samozrejmosťou je ale tiež možnosť inštalácie na jednu z našich nízkych vaničiek.

Pre ľahšie čistenie skla odporúčame zakúpiť stierku na sklo.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk