HiKOKI UB18DGW4Z Aku stojanové svietidlo 18V, bez batérie a nabíjačky
HiKOKI UB18DGW4Z Aku stojanové svietidlo 18V, bez batérie a nabíjačky HiKOKI UB18DGW4Z Aku stojanové svietidlo 18V, bez batérie a nabíjačky HiKOKI UB18DGW4Z Aku stojanové svietidlo 18V, bez batérie a nabíjačky HiKOKI UB18DGW4Z Aku stojanové svietidlo 18V, bez batérie a nabíjačky HiKOKI UB18DGW4Z Aku stojanové svietidlo 18V, bez batérie a nabíjačky
Zľava 24%
• Super jasné • Veľkoplošné a bodové osvetlenie • Skladací kompaktný dizajn • IP55 odolnosť voči prachu a vode Technické parametre: • Napätie: 18 V • Rozsah nastavenia jasu (Maximálny režim... Zobraziť celý popis »
vrát. DPH
SKLADOM 3  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: Hikoki
Záruka: 3 roky
Model: UB18DGW4Z
Váha: 10,64 kg
Popis
• Super jasné
• Veľkoplošné a bodové osvetlenie
• Skladací kompaktný dizajn
• IP55 odolnosť voči prachu a vode
Technické parametre:
• Napätie: 18 V
• Rozsah nastavenia jasu (Maximálny režim): 4000 lm
• Rozsah nastavenia jasu (Vysoký režim): 3000 lm
• Rozsah nastavenia jasu (Stredný režim): 2000 lm
• Rozsah nastavenia jasu (Nízky režim): 1000 lm
• Použité svetlo: 66x LED
• Rozmery roztiahnutého svetla (V x D x Š): 2150 x 630 x 720 mm
• Rozmery zloženého svetla (V x D x Š): 1035 x 222 x 210 mm
• Hmotnosť: 8,1 kg
• Príslušenstvo: AC adaptér
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Napätie akumulátora 18 V