HiKOKI UB18DGLL0Z Aku led svietidlo 14.4 / 18V, bez batérie a nabíjačky
HiKOKI UB18DGLL0Z Aku led svietidlo 14.4 / 18V, bez batérie a nabíjačky HiKOKI UB18DGLL0Z Aku led svietidlo 14.4 / 18V, bez batérie a nabíjačky
Zľava 1%
vrát. DPH
SKLADOM 4  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: Hikoki
Záruka: 3 roky
Model: UB18DGLL0Z
Váha: 1,24 kg
Popis
• Široké a jasné osvetlenie prostredníctvom bielej LED
• Jas v 2 režimoch: vysoký (svietivosť 250 lx/m) a nízky (svietivosť 140 lx/m)
• Poskytuje až 11,5 hodín osvetlenia v nízkom režime s batériou BSL1840
• Uhol nastaviteľný v rozsahu 120° hore aj dole
• Voliteľné batérie 14,4V / 18V
• Háčik umožňuje svietidlo zavesiť
• LED lampa: 18 W (36 x 0,5 W)
• Bez batérie a nabíjačky
Technické parametre:
• Uhol: 120° hore aj dole
• Napätie akumulátorových článkov: 18 V
• Hmotnosť : 740 g
• Rozmery (D x Š x V): 198 x 256 x 252 mm
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Napájanie akumulátor Li-Ion
Napätie akumulátora 18 V