Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
VÝPREDAJ ALVEUS dávkovač saponátu 500ml, chróm 1069687, poškriabaná
VÝPREDAJ ALVEUS dávkovač saponátu 500ml, chróm 1069687, poškriabaná VÝPREDAJ ALVEUS dávkovač saponátu 500ml, chróm 1069687, poškriabaná VÝPREDAJ ALVEUS dávkovač saponátu 500ml, chróm 1069687, poškriabaná

VÝPREDAJ ALVEUS dávkovač saponátu 500ml, chróm 1069687, poškriabaná

VÝPREDAJ ALVEUS dávkovač saponátu pre drezy 1069687, poškriabaná Materiál: chromovaná mosadz Objem: 500ml Dávkovača na saponát sa jednoducho montujú na kuchynské drezy sú vhodné pre všetky prac... Zobraziť celý popis »


Výrobca: ALVEUS
Model: R__1069687

Popis

VÝPREDAJ ALVEUS dávkovač saponátu pre drezy 1069687, poškriabaná

Materiál: chromovaná mosadz
Objem: 500ml

Dávkovača na saponát sa jednoducho montujú na kuchynské drezy sú vhodné pre všetky pracovné dosky až do 6 cm a ich objem je 0,5 l tekutiny na umývanie riadu. Dávkovač je navrhnutý tak, aby sa mohol použiť jednou rukou. Po stlačení pumpičky je požadované množstvo saponátu vypustené na umývací špongiu. Dávkovač môže byť použitý ako na saponáty na umývanie riadu tak aj na tekuté mydlo. Dávkovač je montovaný priamo na hornú stranu drezu a môže byť vytiahnutý kedykoľvek na kontrolu množstva saponátu a prípadne doplnenie tekutiny, ako je to potrebné.

Viac o značke Alveus
Výrobky značky Alveus (nerezové drezy Alveus, kuchynské digestory Alveus, drezové batérie Alveus, sortery a ďalšie) sú určené pre moderné kuchyne. V dnešných interiéroch je rozmedzie medzi kuchyňou a obývacím priestorom skoro nepatrné, hoci sa minimalistické kultivované dizajnové riešenie začali získavať na popularite.

Nerezové drezy Alveus dokonale zodpovedajú najnovším nápadom v oblasti nábytku a architektonickému riešeniu. Drezy Alveus sú vyrobené z najkvalitnejších modernej materiálov, čo zaručuje jednoduchú údržbu a sú šetrné k životnému prostrediu. Moderné kuchyne sú flexibilné, dobre navrhujú a stále viac oslobodené od tradičného rozdelenia na priestory na varenie, prípravu a umývanie. S najmodernejšími drezy, značky kuchynských nerezových drezov Alveus propagujúcimi inovačné a funkčné riešenie kuchyne, presahujú limity tzv mokré zóny kuchyne.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk