Grundfos UNILIFT AP12.40.08.A1 ponorné kalové čerpadlo s plavákom 96010980
Zľava 55%
vrát. DPH
SKLADOM 8  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: GRUNDFOS
Záruka: 2 roky
Model: 96010980
Váha: 15,50 kg
Popis
Grundfos UNILIFT AP12.40.08.A1 je kvalitné ponorné kalové čerpadlo z nehrdzavejúcej ocele, určené na čerpanie neagresívnych a šedých odpadových vôd. Vďaka priechodnosti pevných častíc do 12 mm je vhodné na široké použitie v domácnostiach, technických prevádzkach aj menších priemyselných aplikáciách, a to pri prenosnej aj stacionárnej inštalácii v interiéri aj exteriéri.
Vlastnosti a výhody
  • Celonerezové vyhotovenie s vysokou odolnosťou proti korózii
  • Polootvorené obežné koleso s priechodnosťou 12 mm
  • Integrovaný plavákový spínač pre automatický štart a stop
  • Vhodné na trvalý ponor – krytie IP68
  • Chladiaci plášť zabezpečujúci účinné chladenie motora
  • Dvojitá mechanická upchávka s olejovou komorou
Technické údaje
Hydraulické parametre
• Max. prietok5,83 l/s (? 21 m3/h)
• Max. dopravná výška15 m
• Max. tlak? 1,5 bar
• Priechodnosť pevných častíc12 mm
• Typ obežného kolesaPolootvorené
Materiály
• Teleso čerpadlaNehdzavejúca oceľ AISI 304 (DIN 1.4301)
• Obežné kolesoNehdzavejúca oceľ AISI 304 (DIN 1.4301)
• Káblová priechodkaMosadz CW602N
Inštalácia
• Výtlačné hrdloRp 1 1/2
• Max. hĺbka ponoru7 m
• Typ inštalácieSuchá / mokrá
Čerpaná kvapalina
• Teplota kvapaliny0 – 55 °C
• Hustota998,2 kg/m3
Elektrické údaje
• Napájanie1 × 230 V / 50 Hz
• Príkon P11,3 kW
• Výkon P20,8 kW
• Menovitý prúd5,9 A
• Otáčky2780 ot./min
• KrytieIP68
• Trieda izolácieF
• Dĺžka kábla10 m
Použitie
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Max. hĺbka ponoru 7 m
Plavák S plavákom
prípojka výtlaku 1 1/2"
Sieťová prípojka 1~230 V, 50 Hz
Dĺžka kábla 10 m
Dopravná výška 15 m
Príkon 1300 W
12 mm
Max. prietok 20,98 m3/h
Kritie IP IP 68
Jmenovitý tlak 1,5 bar