Milwaukee M18F2LM53-122 FORGE Akumulátorová kosačka na trávu (53cm/18V/2x12,0Ah) 493349921
vrát. DPH
SKLADOM 9  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: Milwaukee
Záruka: 2 roky
Model: 4933499213
Váha: 38,50 kg
Popis
Milwaukee M18 F2LM53-122 – akumulátorová kosačka s pojazdom
Kľúčové vlastnosti pre komfort a efektivitu
  • Bezpečnosť: Predné a bočné LED svetlá zaisťujú 180° viditeľnosť a lepší prehľad.
  • Univerzálne napájanie: Kosačka je kompatibilná so všetkými akumulátormi Milwaukee M18™.
Technické parametre
  • Záber: 53 cm
  • Rýchlosť pojazdu: 0,16 – 6,4 km/h
  • Výška strihu: 25 – 100 mm (7 polôh)
  • Otáčky: 3 300 ot./min
  • Objem koša: 70 l
  • Materiál krytu: Oceľ
  • Priemer predného kolesa: 20,3 cm
  • Priemer zadného kolesa: 26,4 cm
  • Napätie: 2x 18 V
  • Typ akumulátora: Li-ion
Obsah balenia
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Výška sekacie plochy 25/100 mm
Napätie akumulátora 18 V