Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
ALVEUS CRYSTALIX 10 kuchynský drez, biela/satin, 860 x 540 mm, ľavý 1099634
ALVEUS CRYSTALIX 10 kuchynský drez, biela/satin, 860 x 540 mm, ľavý 1099634 ALVEUS CRYSTALIX 10 kuchynský drez, biela/satin, 860 x 540 mm, ľavý 1099634 ALVEUS CRYSTALIX 10 kuchynský drez, biela/satin, 860 x 540 mm, ľavý 1099634 ALVEUS CRYSTALIX 10 kuchynský drez, biela/satin, 860 x 540 mm, ľavý 1099634 ALVEUS CRYSTALIX 10 kuchynský drez, biela/satin, 860 x 540 mm, ľavý 1099634

ALVEUS CRYSTALIX 10 kuchynský drez, biela/satin, 860 x 540 mm, ľavý 1099634

Rozmer: 860 x 540 mm Rozmer skrinky. 400 mm Rozmer vaničky: 340 x 400 x 200 mm Štruktúra povrchu: SATIN-nerezová oceľ CrNi 18/10 je odolná voči korózii (vytvára uhladený, jednoduchý na údržbu ... Zobraziť celý popis »


Výrobca: ALVEUS
Model: 1099634

Popis

Rozmer: 860 x 540 mm
Rozmer skrinky. 400 mm
Rozmer vaničky: 340 x 400 x 200 mm
Štruktúra povrchu: SATIN-nerezová oceľ CrNi 18/10 je odolná voči korózii (vytvára uhladený, jednoduchý na údržbu čistoty nerezový povch), bezpečnostné sklo
Farba skla: biela
Verzia: ľavý
Príslušenstvo v cene: pop-up sifón, zásobník saponátu, nerezová miska

Typ inštalácie: vstavaný drez

Crystalix
Kuchynské drezy z rodiny Crystalix uvoľní vašu kreativitu. Sú vytvorené pre najnáročnejších užívateľov, ktorí vyžadujú nielen kompromisné kvalitu, ale aj prenikavý dizajn. Drezy Crystalix sú dostupné v troch rôznych modeloch a dvoch farbách skla - biele a čierne. Sú vyrobené z kvalitného nerezu nadpriemerné hrúbky a 10 mm hrúbky tvrdeného skla. Ich základnou vlastnosťou je malý rádius (10 mm) v kombinácii s 200 mm hĺbkou vaničky, tieto poskytujú pomerne zväčšenú kapacitu vaničky. Tvrdené sklo zlepšuje mechanické vlastnosti skla vďaka zvýšeniu jeho pevnosti. Preto teda drezy Crystalix sú veľmi kompaktné a pevné i cez ich moderný vzhľad.

Viac o značke Alveus
Výrobky značky Alveus (nerezové drezy Alveus, kuchynské digestory Alveus, drezové batérie Alveus, sortery a ďalšie) sú určené pre moderné kuchyne. V dnešných interiéroch je rozmedzie medzi kuchyňou a obývacím priestorom skoro nepatrné, hoci sa minimalistické kultivované dizajnové riešenie začali získavať na popularite.

Nerezové drezy Alveus dokonale zodpovedajú najnovším nápadom v oblasti nábytku a architektonickému riešeniu. Drezy Alveus sú vyrobené z najkvalitnejších modernej materiálov, čo zaručuje jednoduchú údržbu a sú šetrné k životnému prostrediu. Moderné kuchyne sú flexibilné, dobre navrhujú a stále viac oslobodené od tradičného rozdelenia na priestory na varenie, prípravu a umývanie. S najmodernejšími drezy, značky kuchynských nerezových drezov Alveus propagujúcimi inovačné a funkčné riešenie kuchyne, presahujú limity tzv mokré zóny kuchyne.

pevnosť
Nerezové drezy Alveus sa umiestňujú medzi najodolnejšie voči korózii z produktov na trhu, vďaka tomu, že sú vyrobené z 18/10 nerezovej ocele s hrúbkou až do 1 mm. Najväčšími výhodami je hrúbka nerezu a väčšiu odolnosť proti nárazu, zvýšená stabilita batérie, podstatne znížená hlučnosť špliechajúcu vody.

užitočnosť
Vaničky nerezových drezov Alveus môžu byť až o 4 centimetre hlbšie, než u iných výrobcov. Kapacita nerezových drezu je takto zväčšená až o niekoľko litrov, čo značne uľahčuje umývanie objemných kusov a veľkého množstva riadu. Nerezové drezy Alveus sa používajú so 70 a 114 mm otvory na sifón (podľa modelu), čo umožňuje rýchle odpúšťanie veľkého množstva vody.

životnosť
Nerezové drezy Alveus sú jednoduché na údržbu a čistenie, vďaka tomu, že sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality. Nerezové drezy Alveus sú navrhnuté, aby umožňovali jednoduchú údržbu bez použitia agresívnych čistiacich prostriedkov. Kompozitný i nerezové drezy Alveus sú odolné proti nárazu a vysokým teplotám.

Údržba a starostlivosť
Na čistenie nerezových drezov Alveus používajte mäkkú handričku a tekutý čistiaci prostriedok. Nepoužívajte čistiace prostriedky na striebro, drôtenky ani bieliace či brúsne čistiace prostriedky. Na nerezové časti drezu Alveus neklaďte kovové predmety s nechráneným povrchom. Ak nerez príde do styku s agresívnou kyselinou, okamžite ho opláchnite veľkým množstvom vody. Aby sa na povrchu nerezu nevytvárali škvrny nenechávajte na ňom dlhšiu dobu jedlo alebo iné látky vyvolávajúce koróziu (ovocná šťava, kuchynská soľ, ocot, majonéza, citrón). Odporúčame, aby ste nerezové výrobky po použití dosucha utreli mäkkou handričkou, aby bolo zabránené tvorbe vodného kameňa.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk