INTEX METAL FRAME Bazén 305 × 76 cm s filtráciou 12V 28202GN
Zľava 8%
108,39 EUR
vrát. DPH
118,26 EUR
SKLADOM > 10 ks
Rozmer bazéna
Cena dopravy
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 20,15 EUR
- DHL DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 47,61 EUR
- DPD: 26,51 EUR
- GLS DE: 68,93 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- MPL: 5,02 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS PL: 5,11 EUR
- DPD PL: 6,14 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS: 33,83 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS: 13,32 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- SPS: 4,40 EUR Môžete mať 19.05. - 20.05.
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
INTEX METAL FRAME okrúhly nadzemný bazén 305x76cm s filtráciou 12V 28202GN
INTEX Metal Frame 305x76cm je praktický nadzemný bazén s kartušovou filtráciou, ktorý ponúka rýchlu montáž, stabilnú konštrukciu a pohodové letné osvieženie pre celú rodinu. Vďaka pevnému kovovému rámu, odolným stenám z materiálu SuperTough™ PVC a inovatívnemu systému T-spojok je zostavenie bazéna jednoduché a rýchle. Súčasťou balenia je aj filtračné čerpadlo pre jednoduchšiu údržbu čistej vody.
Hlavné výhody
- Okrúhly nadzemný bazén 305x76cm vhodný na rodinné kúpanie
- Súčasťou balenia je kartušová filtrácia 12V
- Bezpečné napätie filtrácie 12V s transformátorom
- Inovatívny systém T-spojok pre rýchlu montáž
- Pevná kovová konštrukcia pre vysokú stabilitu
- Odolné bočné steny z materiálu SuperTough™ PVC
- Jednoduché zostavenie približne za 30 minút
- Moderné modré prevedenie vhodné do každej záhrady
Technické parametre
| Tvar | Okrúhly |
| Farba | Modrá |
| Materiál | SuperTough™ PVC/oceľ |
| Rozmery | 305 x 76 x 305cm |
| Kapacita vody | 4485l |
| Filtrácia | Kartušová filtrácia 12V (1 250l) |
| Čas zostavenia | 30 minút |
Obsah balenia
- Bazén INTEX Metal Frame 305x76cm
- Kartušová filtrácia
Ideálny bazén pre letné osvieženie
INTEX Metal Frame 28202GN ponúka pohodové kúpanie, vodné hry aj každodenné osvieženie počas horúcich letných dní. Vďaka kompaktným rozmerom, pevnej rámovej konštrukcii a bezpečnej filtrácii je tento záhradný bazén ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi aj menšie záhrady.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Výška bazéna | 0,76 m |
| Bazén | s kartušovou filtráciou |
| Tvar bazénu | Kruh |
| Rozmer bazéna | 3,05 m |
| Farba | modrá |
| Zdroj napájania | 12 V |
Dokumenty
Podobné produkty
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:
























