Black & Decker WDC215WA Dustbuster Aku ručný vysávač (7,2V/1,5Ah)
Cena dopravy
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 30,65 EUR
- DPD: 16,97 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- Zásielkovňa: 4,00 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR Môžete mať 05.05. - 06.05.
- Zásielkovňa: 3,90 EUR Môžete mať 05.05. - 06.05.
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 24,39 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Popis
Black & Decker WDC215WA-QW: Ručný vysávač Dustbuster 7,2 V 1,5 Ah
Black & Decker WDC215WA-QW je praktický ručný vysávač ideálny pre rýchly úklid prachu a tekutín. Vďaka kompaktnej a ľahkej konštrukcii je ľahko ovládateľný a vhodný do domácnosti aj na cesty. Vysávač je vybavený dvojitou filtráciou – prvý filter zachytáva väčšie nečistoty a druhý jemný prach – a odnímateľnou nádobkou o objeme 385 ml pre jednoduché a hygienické vyprázdňovanie.
Tento ručný vysávač Black & Decker má ergonomickú rukoväť EasyGrip a praktický dizajn. Súčasťou balenia sú rôzne nástavce pre odstraňovanie drobných nečistôt, väčších úlomkov a pre ťažko dostupné miesta.
Hlavné výhody
- Baterka Li-Ion 7,2 V / 1,5 Ah – dlhá výdrž a konštantný výkon počas celej doby používania
- Dvojitá filtrácia – účinné zachytenie hrubého aj jemného prachu
- Ergonomický dizajn EasyGrip – pohodlné držanie a ovládanie
- Odnímateľná nádobka 385 ml – jednoduché a hygienické vyprázdňovanie
- Vhodný aj na tekutiny – zachytí rozliate nápoje alebo vlhké nečistoty
Vhodné použitie
- Rýchly úklid drobných nečistôt a prachu
- Odstránenie väčších úlomkov a drobkov
- Úklid tekutín a rozliatych nápojov
- Čistenie ťažko dostupných miest pomocou plochej hubice
Technické parametre
| Napätie akumulátora | 7,2 V |
| Kapacita akumulátora | 1,5 Ah |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Doba nabíjania | 600 min |
| Prevádzková doba | 10 min |
| Objem nádobky | 385 ml |
| Hmotnosť produktu | 0,61 kg |
Obsah balenia
- 1× ručný vysávač Dustbuster
- 1× nástavec na drobky
- 1× nástavec na väčšie nečistoty
- 1× plochá hubica
- 1× nabíjacia základňa
Black & Decker WDC215WA-QW je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá praktický, kompaktný a univerzálny ručný vysávač do domácnosti s jednoduchou údržbou a dlhou životnosťou batérie.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Napätie akumulátora | 7,2 V |
| Kapacita akumulátora | 1,5 Ah |
| Počet akumulátorov | 1 |
| Aku | 1x Aku 1,5 Ah |
| Prevedenie | bezsáčkové |
| Vysávanie | suché+mokré |
| Typ vysávača | ručné |
| Objem vrecka / nádoby | 0,35 l |
| Farba | modrá |
Podobné produkty
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:









